Prijava

prepricavajte vasa iskustva
evo jova radovanovic je tamo nasao i yapisao najboolje fazone koje prepricava sedmogodisnjacima i dan danas ispred kuce

hahahaah jova se zarazio ahahahaha dozioveo traume na golom otoku koja su uzrokovale neverovatnu inspiraciju za shaljivost

GOLI OTOK. TO ISTO KO NADIGNUT KURAC! KAO ONO OTOK, JER JE NATEKO JER SE NADIGO A GOLI JER JE GO PA ZATO JE GOLI OTOK KURAC U NADIGNUĆU! AHAHAHHAHAHA

HAHAHAHAH GOLI OTOK KOD MARICA U EMISIJI GOLA ISTINA doveo jovu da yabavi gledaoce hepi televizije hahahahah KOSTIC VLASNIK SE SMEJE

trans jova hahaha sa pishacom masinomk hahahahah

AHAHHAH bolesnik zarazeni hahahahaha kakvav degenerik a najjace je kad kao vraca na pocetrak stranice i pravi grimase kao pas lesi

haahhaha dada jbt koliko bolesno ahahah do tog dela je bio samo jova a onda se transformisao i tetrajovu upao u trans stanje ahhahaah i samo bije

ahahahhahahaha tetrajova je postao shaman brate hahaah koji nadrilekar leci slepe i gluve hahahahah

hahahahahhahaahhah jova oko vatre prepricava shale i imitira pisacu mashinu

hahahahaha deca se skupila i naciljila ushi i sada su svi na istom mentalnom uzrastu ahhahaha zamisli kad jova prepricava horor strasnu pricu hahahahhaha i onako uperi lampu od dole u lice da bi bio strasniji i onda pocne da pravi jeyive grimase od kojih ovek prestravi se jer daun je

ah jova napravi grimasu i kaze bljaaaah i deca mentalno hendikepirana razbeze se hahahaahh

ahhahahahaah onako trce kao majmuni sa jednom rukom da s evuce po podu hahahha
posle se pola sta vracaju nayad da jova yavrsi

i onda opet trche ahhahaha

haahhaah kad sam otisao na jednu slavu i toliko sam se prejeo da nisam mogao kuci da se vratim ahahaah koja sirotinja zamisli ono brate vracali su ljude po kucama mrtve od alkohola i droge ali zamisli od hrane jebene hahaah onako buncas

ahhah pa brate od hrane zna biti mnogo ljuce nego od droge i alkohola

kad ti je srce jebeno preskakalo od przenica hahahaahhahahahahaha koliko je to masno bilo a

hahaah da jbt srce mi se zalepilo hahahaahah ne moze da kuca ja reko iiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiii
kao omitj kad je rekao daa kad mu je riba ponudila felacio ahahhaahhahaa

hahaahha piskm glasicem daaa hahahahah