Prijava

u sledecem postu cu napisati najljucu i najbolesniju psovku preporucio bi i onima sto nisu osetljivi da se sklone od okrena i ugase komp jer nema vremena za ugasivanje stranice...samo za hardkor pripadnike

Jebo ti ker oči!

E al' ova je najgrđa od svih:

!"#$%&/()

Jebem ti sisu u picku je najjaca serija koju sam cuo u ovom svom mizernom zivotu.

edit: lool serija, psovka

јебен ти ћупријску фуфу из средње медицинске у хеланкама која слуша савете зораннех коју би успут везао па јебао и тукао на смену, и које такве изађу у пар кафића да не наводим сад којих и који се подају за 10 евра и од криминалаца добију 1000 динара да шпијунирају поштног човека и онда кажу да је он лопов и криминалац а он је заправо добар и поштен!!12

edit: lool serija, psovka

Hhahahahah

Ovo homo u nadimku ti bas pristaje keve mi

Ovo 88 ti kalibar patke?

Da brt kao zastava 88 9mm
jos te i zanimaju tudje "patke"
i kurac zoves patkom

Zajebano nema sta
kako da me ne zanima kad tumacimo nickove, samo ne znam jel ovo pseto zbog dogi stajla, jos da mi kazes jel si primalac ili davaoc i resen rebus

Imam ja jedam super komentar za rasprave na ju tjubu. Slušajte.
DAĆU ONOJ TVOJOJ ODVRATNOJ SESTRI DA MI POPUŠI MASNU KURČINU. ONDA ĆU DA STAVIM KONDOM I DA JE JEBEM U RAZVALJENI ČMAR. POSLE TOGA ĆU TI SILOVATI MAMU I NATERATI JE DA PROGUTA ONAJ KONDOM. KADA ONA PODRIGNE MOJ POSAO JE ZAVRŠEN.

RASNI PISAO

Imam nešto najdobro, al veliki četvrtak...uzdržaću se...

Уу сад сам се сјетио једне псовке, базиране на истинитој причи, прича.
Игро лик оне керове, ставио паре на петицу и иде петица, иде петица као муња, овај се већ радује и одједном се нешто деси са петицом, лик испижђен никакав силно баца листић и оловку на под и изговара:
- А јебо ја своју стару... у шупак...

између прве три тачке и 'у шупак' је највјероватније сконтао да је псовка прејефтина за оно што му се малоприје збило