Prijava

working at GAZDA
past VUKAJLIJA

Ja se slazem, samo pod uslovom da bude Top 23,5!!!

Tarzanija ima nešto slično, ali prilično nepregledno. Ipak, verovatno dosta ljudi ode upravo na to "najpopularnije".

KAIZENE BACI SISU I UGLEDAJ SE NA TARZANE

Slažem se. U suštini ovo, tj. sadržaj je bitniji od autora. Čini mi se da se Kaizen i osvrnuo na linkovani post. Afirmativno, ali sa nekom nekul vremenskom odrednicom.

Ne znam koliki je to posao, ali da to već postoji, sigurno bih drage volje gvirnuo.

Predlazhem kajzenu da obrishe sve defke i postere i neka se krene otpochetka.

To che doneti oooogromnu popularnost sajtu, više para, a ko zna, mozhda se neki nowi autor pokazhe i pobedi owde

Predlazem nesto

Ajd sad ja malo da serem pošto vidim izlive moždanih proliva na jednu solidnu ideju...

Gazda koristim i u stvarnom životu kad se obraćam nekom ko to nije, nekom ko je mogao nešto da uradi ali je ostao slepac..mrzelo ga jebiga...kad kažem Domaćine onda sam ozbiljan, nije lako biti domaćin...

Drugo, koji ćete kurac ovde ako nije vaše nego kaizenovo?

provedete dnevno 10 do 15 sati na sajtu i kad neko da neku ideju krenete sa proseravanjem 'koga boli kuarac za sajt, što bi mi, vi, oni pomagali kaizena, šta koji kurac glumite..." i sve tako u tom smislu.

jebite se bre onako na gomili, ako nemate ništa pametno, ne svidja vam se predlog, ne smatrate da je vredno diskusije i priče, napišite to, manite se mudroserina iz dubine degestivnog trakta.

Predlog mi se čini dobar.

Javio nisi u pravu

kapiram da neko prodlozi nesto sto njemu licno odgovara ali ne kapiram ovo "za dobrobit sajta". Recimo da sad ja dam jebeno dobar predlog za nesto sto bi ovde dovuklo 10k ljudi i usvoji se i sta onda? Koji kurac imam ja od toga i zasto bi me boleo kurac da li ovde ima 10k ljudi ili ovoliko koliko ima sada?

Drugo je npr kada neko trazi rangiranje po poenima za postere ili podignutu granicu za kafanu jer mu je to u direktnom(nematerijalnom) interesu

Da, čet ne ulazi u posetu, računaju se samo ovi što prave defke, postere i reakcije

Za koji kurac bi zasadio drvo u parku ako nemaš ništa od toga? I za koji kuac bi se smejao nekom ko hoće da zasadi drvo u parku, nije njegov, državni je, ima ko će o tome da brine, ja sam tu da gazim travu...

Jesi imao nešto od toga što si počeo da pišeš ovde? Možda su baš tvoji posteri il definicije dovukli 100 ili 1000 ljudi na sajt. I šta ti imaš od toga? Baš ništa.

Ja ovo ovde doživljavam kao javno dobro, niša ne košta, ništa ne daje osim par sati zabave.

Zasadio bih drvo u parku da bih sedeo u lepsem parku. Ja. (Hipoteticki) Uostalom lepo kazes drzavni je znaci i moj i tvoj je. Sajt je kajzenov znaci treba da sadim drvo u kajzenovom parku, dvoristu?

+1 na oba posta Javia, da ne citiram sad. Meni bi bilo do jaja da je ovde opet isti broj ljudi kao kada sam se registrovao. Za dobrobit sajta, upravo. Ili moju dobrobit. To je uzajamno. Meni je bolje kada je mesto na kojem provodim vreme bolje. "Koga boli kurac" pristup nikada nije dobar, ni prema sajtovima, ni prema ljudima (osim prema onima koje za same sebe boli kurac).

Kad bih rekao nekom da posadi to drvo o kojem pričate, čak štaviše da posadi krivu vrbu, bio bih sigurno pogrešno protumačen... :((((

To bi bilo tacno kada bi mogli da znate da bi sa vecim brojem ljudi bilo bolje. Ovako je pecanje na bucku.

Edit: uleteo dio

Sigurno da treba, da bi ti bilo lepše, ako ti već kaizen dozvoljava ili mu odgovara da se igraš u njegovom dvorištu.

Sadržaj sajta kreiraj korisnici. Ako nema korisnika, nema ni sajta.

Glupost. Park je drzavni, pa cu saditi drvo da bi mi bilo lepse kada sedim u njemu, a sajt je Kaizenov, pa ce za njega da me boli kurac, jer su neudobne klupice.

Upravo to. U parku blejim, na sajtu blejim. Kada mi Kaizen to zabrani, e onda je sajt iskljucivo i samo njegov. Sada je gazda, domacin, administrator, kako god, ali smo svi tu.

Kad bi sajt crko za dva dana bi ga svi zaboravili.
Značaj mu pridaju jedino ljudi koji su se navukli na njega do srži...iz prostog razloga je nemaju šta pametnije da rade, možda i imaju ali im je ovo lakše.

Čini im se da nešto rade