Prijava

Sigurno da treba, da bi ti bilo lepše, ako ti već kaizen dozvoljava ili mu odgovara da se igraš u njegovom dvorištu.

sedim u kafani po ceo dan. Lepo mi je. Moglo bi mi biti i lepse. Da li cu im dati pare da odrade nesto da mi bude lepse? Ili doci da im pomognem da okrece npr bez da mi plate? Ne. Nego cu sedeti dok mi je lepo a kada vidim da negde ima bolje otici cu tamo.

Tako i kazan neka plati risrc i develop i sve te zajebane reci ako misli da i dalje naplacuje reklame. Mogao bih ja da smislim svasta(mozda) al nek plati.

top 10 transfera hahahahahah

Ali ti si u kafani već platio, kroz piće koje si popio i normalno da ne plaćaš krečenje. Ovde ne plaćaš ništa.

Pomažeš sajt idejama. Posterima, definicijama, reakcijama, idejama za poboljšanje rada sajta.

I ne lupajte jebene gluposti ako hoce da zaradjuje neka ulozi prvo. Ili neka mi da reklamni prostor ja cu mu dati predlog, savet ili platiti nekoga ko je strucan.

Dodjite kod mene u magacin da blejimo al prvo da sredimo sve palete i ocistimo pod. Svaki dan dolazite da blejimo.

Ali ti si u kafani već platio, kroz piće koje si popio i normalno da ne plaćaš krečenje. Ovde ne plaćaš ništa.

korisnici kreiraju sadrzaj. Ja kreirao. Platio. Toliko od mene.

Dodjite kod mene u magacin da blejimo al prvo da sredimo sve palete i ocistimo pod. Svaki dan dolazite da blejimo.

jos cu izabrati petnestak vas da budu moderatori pa da otpustim sve magacionere ko ih jebe kad cete vi to za dzabe. Blejimo sta

Važi, odoh da šetam dete.

Caro pozdrav. Ne shvatamo isto neke vrednosti, materijalno, nematerijalno, dobro, loše, rad, nerad i ostalo.

Pozdrav javio.
I ne trebamo da shvatamo isto, što ne znači da bilo ko ima loše namere.
Ne želim ja da sajt propadne ali me ne tangira njegov uspeh kao što me ne tangira ni njegov neuspeh. Vukajlija jeste materijalno, o nematerijalnom, dobrom, lošem, radu i neradu nismo diskutovali :)

preglupa analogija park - drvo - viralnost - nolajf

Reče dečko koji otvara temu da s nekim popriča o omiljenoj seriji...

Tibor je veći Srbin od tebe sto putta javio

ti javio da ne glumish zajebanu glavu svojim ponashanjem i tim prezajebanim avatarom uzeo bi i pogledao prvi serijal a nakon toga bi bio jedan od aktivnijih chlanova na temi... ide prolece, promeni avatar a s tim ce doci promena ponashanja videcesh

Najffiše samoubistava se desi u proljeće.

Nisu ljudi u stanju da budu sami u prolece kada sve budi se i ljubav radja se

Pa realno brt i bolje je ubiti se sad u proljeće dok je fino vrijeme a nijesu one užasne vrućine.
Sranje je da je kiša brt a da organizuješ sahranu isto kao što je sranje i da je prejaka vrućina a da organizuješ sahranu bolje dok je ono taman fino vrijeme

A ja mislio niko nece ovo ni da vidi. Dobro je.
Ko i gde je pomenuo dobrobit sajta zaista ne znam, mozda sam i ja, mrzi me sad da iscitavam od pocetka. Logika je jednostavna - pokusati naci nacin da se privuce paznja sto vise ljudi. Vise ljudi - vise dinamike, vise zabave za sve posetioce, sto rece Agilni (ili javio), to je ideja.
E sad, ideja mozda i nije nesto, nemam pojma, nova svakako nije, verovatno ima i boljih.

Ideja je kurac. Na žalost.
Ali uvek možeš da se ponudiš da budeš moderator, tako bi imao više spejsa za dobročinstwo

G A Z D A
A
Z
D
A

ideja
ovo je opcija pre bi rekao
većina sajtova ima raznorazne kategorizacije i filterizizacije tako da to treba da bude i ovde ne znam kako do sad nema mada ima ali ne dovoljno
bilo bi meni lično dojaja da ima kace udje na sajt sa strane prozorčićfilter i tu kucaš šta te interesuje kao što ima na oglasima kad tražiš auto tako i ovde dima recimo da postaviš da ti izadje defke izmedju toliko i toliko karaktera(od4 do 10 reči) sa rasponom od toliko ocena itd