Prijava

Пријава бемудете.

ево једна моја истина коју сам се потрудио да лепо упакујем:

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201411/703364/matematika.jpg

ако могу постери...

nije dobra matematika, ispravno je:

SRS - SNS = SRS
SRS - SRS = SNS
0 = SNS

a i to je ispravno samo pod uslovom da je SRS = ∞ ∧ SNS = ∞ gde je SNS ⊂ SRS

Ako i jedni i drugi teže beskonačnosti, kako jedan od njih može biti podskup ovog drugog?

ne teže beskonačnosti nego JESU beskonačni, samo u tom sistemu je moguće da od nečeg oduzmeš nešto, a da to od čega oduzimaš opet ostane isto - primer su ti svi prirodni brojevi kojih ima beskonačno mnogo, a sastoje se od parnih kojih ima beskonačno mnogo i neparnih kojih isto ima beskonačno mnogo

doduše, postoji neko rešenje da je to sasvim racionalno i moguće, a postoji i rešenje da je to sasvim iracionalno i nemoguće, ali ja to rešenje ne kapiram ni malo jer sam glup za taj nivo teorijske matematike gde nešto u isto vreme može biti i tačno i netačno

Ite u kurac obojica lolo

Truć je prvi počeo :)

Videh samo poslednja dva posta :)

ja sve videla i opet ne razumem ništa.

teorijska matematika kosmo, ja se zamlaćivao celu srednju školu umesto da šutkam loptu pa da me sad Bog veseli u trećoj austrijskoj...

teorijska matematika kosmo, ja se zamlaćivao celu srednju školu umesto da šutkam loptu pa da me sad Bog veseli u trećoj austrijskoj...

u mojoj srednjoj matematika bila u istom rangu kao i likovno... ili muzičko. svi imali petice...

ja imao 4 matematike, dva jezika, sve normalne predmete i plus OTP, marksizam, filozofiju, elektroniku i elektrotehniku, programiranje i još gomilu sranja za koja je samo Stipe Šuvar znao koji kurac vrede...

od svega sam najviše voleo ćevape na velikom odmoru

ahhahahaa da, stipe šuvar, njega sam izbegla...

moj smer bio eksperimentalni, ukinut čim je Stipe smenjen :)

uuuuuuuu al te prejebo... koliko beše generacija? 4? znam mnoge kasirke, negovateljice, čistačice koje je prejebo stipe....

4 pune generacije i jednoj promenjen kurikulum na pola, na birou mi se profil vodio kao "Saradnik u prirodnim naukama, matematici i geografiji", a ja bio programer i serviser za PC računare deset godina.

ALO BRE! PUŠTAJ FILM!

Е, а јел може овaj силогизам, састављен од два слогана-премисе из деведесетих, и закључак? Ја сад не могу да се сетим који је ово тип силогизма, али чини ми се да је закључак логичан.

Где су српски гробови, ту су српске земље.
Где су српске земље, ту су српски Радикали.
______________________________________
Где су српски Радикали, ту су српски гробови.

Мислим, закључак би боље логички звучао да се обрну елементи, као, Где су српски гробови, ту су српски Радикали, али стоји и овако? Јер ако је А = B, онда је и B = А?

a možda je stipe imao dobru nameru...