Prijava

e video sam da nose one sipke za selfi..kretenski totalno..neki momci se slikali uz pomoc te sipke po gradu a mogli su lepo da zamole nekog da ih slika..

Па јесте, па да им неко само отрчи с телефоном и ћаооо

Теби је кретенски све што је ново, како бисмо напредовали кад бисмо сви размишљали ко ти?

normalno da je kretenski, e sad sto si ti gej i sto volis da poziras sa tom kineskom sipkom po gradu i sto ne smes nekom da das tel da te slika a to ljudi rade od kad postoji fotoaparat to je toj problem..ta sipka je prozivod koji bas retko moze da ima primenu..jedino kad si sam negde u prirodi

е, ајде откачи се од мене више!

sad se tripujes da te ja napadam, jos ce da izmislis kako sam te muvao preko poruka i kako imas milion udvaraca ovde

Šta bre novo? Pa Goku je još od ihahaj koristio motku...

Кажем ти да престанеш већ једном да ме прогањаш, какве небулозе пишеш ти, видиш ли, алоооо

ma jeste, dobro nisi rekao da sam te pratio po gradu i da stojim ispred tvoje kuce nocu i gledam ti u prozor

Ti bi mogao da naučiš srpski jezik prvo, lavore.

Све то пишеш ти, те манијачке идеје су са твоје тастатуре сишле, да, да.

Кажем ти, кани ме се, човече полудели!

Ti bi mogao da naučiš srpski jezik prvo, lavore.

ajde gde su te greske iz srpskog

Veliko početno slovo, izostavljanje tačke na kraju skraćenice, dupla tačka na kraju rečenice, nejasnost pisanja (izražavanja).

Не скрећи са теме сад!

Fale ti zarezi u nekim rečenicama, fale ti apostrofi.

nadam se da ne vugle ljudi neku letvu pomocu koje se fotkaju.da je na neko izvlacenje ili neka druga fora.

Не користи ни дијакритичке знакове, а мени каже да сам ја геј. Ха!

ahaha pazi ovog, apostrofi i zarezi...valjda vidis da ni veliko slovo ne stavljam..i ti si toliko bistar pa si pomislio da je to iz neznanja..za tebe je pravopis krajnji intelektualni domet izgleda i na taj nacin se pravis pametan..trazis greske u pisanju..

nije obavezno na forumima širiti pismenost nubčine. Stec, argument ti je dobar, pritom lepo upakovan!

Lavorka, pratim te već par meseci i mogu ti reći da si šupalj kao šupalj zid. Misliš da si mnogo pametan, a glup si kao noć. Ovu zemlju su uništili priprosti i polupismeni ljudi kao što si ti. Takvi kao ti su ubili Zorana, takvi kao ti su slavili kada je Šešelj otišao u Hag. Takvi kao ti su glasali za Vučića, a posle su se kleli kako nikada oni za SNS nisu bili.