Prijava

a i sta fali temi,kvalitetan koncert...

Ko je rasterao ljude? Kao musliman si samo menjaš priču kao da si ti žrtva a mi zločinci.
ko je oterao: Džonija,NatNat,Paninara, Agilnog,Dilan doga....ti si taj koji tera i truje ljude. Juče je u pola 11 uveče bilo 11 aktivnih ljudi.

samo modovi mogu rasterivati ljude banovima...ostale price o rasterivanju su bedne i guvno i nemaju logike nikakve osim da su rasterani sisice

Recimo mene ovaj pokušava da vredja nekim Kosjerićkim fazonima već 2 godine a time nema šanse da me otera ikada.

sve dok je napusavanje posteno bez banova imate pronblem medjusobno i koljete se,fino je to,nek pobedi bolji

ja ne volim recimo jove iz cekaonice kad prosipaju svoj humor,al bio bi gori od njih da trazim ban ili otisao sa sajta,koji kurac da trazim ban i odlazim ko sisica,bolji sam od njih,ne mogu mi nista

до пре годину дана нисам ни знао ко си не трипуј да си јако битан

само још један метиљ у дебелом цреву вукајлије

а пре пар месеци сам сазнао да си рођен мало пре бомбардовања па сам ти доста опростио

Sledece godine cu moci da te zgazim autom. I da glasam za Šešelja.

O
D
B
A
N

Z
A

T
I
B
O
R
A

ajde pali gonzo sta si ikad zanimljivo napisao da nekome to govoris

Ne znam da li si mutav ili samo glup, ali tebi se i nisam obratio.

pa gde sam rekao da si se meni obratio?
kakve to veze ima s onim sto sam ti porucio...ae nmrs,degencino

Magarčino odjebi od mene i prestani da izigravaš drvenog advokata.

Nemojte se tuci ima nas trojica trenutno ovde a cekam boks :(

I ja sam tu heheh

Zatrpali temu gomilom gluposti boljenda ste okacili panteru kako kida lajv ili kako raznose dimbega. Ili neki kvlt set za stond. Pu je vidi ovog gonza lutku ae pali peosjache idi na temu za hvaljenje i tripuj dobrochinitelja

sad cu da rolam,daj neki set

Dođi u čekaonicu Olanik