Prijava

Uvrede poznate po svojoj komleksnosti u odnosu na obične seljačke psovke i bapske kletve. Koriste ih intelektualci. Kako uvrediti nekog na gospodski način, da se tako izrazim. Bez korišćenja psovki i vulgarnosti, nego onako, na finjaka, lepo, gospodski. Zavući ga elegantno, poklopiti. Pišite neka vaša iskustva, scene, ili priče koje ste čuli a tiču se teme.
Tipa

Nisam prisustvovao sahrani, ali sam poslao lepo poruku da se slažem sa takvim postupkom. Mark Tven

On nema neprijatelje, ali je izuztno omražen od strane svojih prijatelja. Oskar Vajld

On poseduje sve vrline koje mrzim, a nijedan porok koji odobravam. Čerčil

- Gospodine, vi ćete svakako skončati na gubilištu ili od neke nepoznate boleštine.
- To zavisi, gospodine, od toga da li ću prihvatiti u naručje vašu politiku ili vašu gospođu.

- Nikada nisam ubio čoveka, ali sam mnoge umrlice rado čitao. Klerens Darou

- Hvala ti što si mi poslao kopiju tvoje knjige. Neću trošiti vreme čitajući je. Mozes Hadas

- Osećam se tako očajno bez tebe, skoro kao kada si tu.

itd, itd..

Sreća pa nisam ovo pročitao do kraja

Predug prvi post, prepričaj ga.

Svaka uvreda može da se uputi na sofisticiran način

Jebem ti mater- Imam ljubavne odnose sa vašom majkom

Puši kurac- Metnem ti polni organ međ obraze

Jedi govna- Jedi ono što se ne jede/jedi fekalije

Retarde/moronu....-Mentalno bolesna osobo (mentalno može da se izbaci te se dobije samo) Bolesna Osobo

....

Факин' чекаоничари...

Kako to misliš da ovo remek delo od posta nisi pročitao do kraja?
BANUJTE NOOBA

- Hvala ti što si mi poslao kopiju tvoje knjige. Neću trošiti vreme čitajući je. Mozes Hadas

Ovo je brutalno, jednom sam video taksistu kako psuje mater i decu i kosti predaka nekom pešaku, pešak ga iskulira. Al kad mu je taksista pred onolikim narodom na Slaviji rekao da neće trošiti vreme na čitanje kopije njegove knjige, tu se ovaj okrene, doleti, polupa nogom staklo i krene da ga seva pesnajom tu na sedištu. Zamalo slomio šaku. Ubacio mu na kraju dva soma dinara za dubinsko čišćenje od krvi, kaže, fer je da plate pola-pola.

svrshim ti na mendjushu

ma napushish se ti meni kurca(ahahah kapirate dosao sam na temu sa softisticiranim uvredama da napisem vulgarnu psovku hahaha al sam mu pokazao ahahhaha ko nikola kojo)

Господине драги, племенито тежим,
А у жару страсне мржње међу нама,
Да матеру Вашу сурово облежим,
Па да није добра ни Оцу ни Вама.

Вашој сестри желим пољубаца триста,
Од посаде брода сомалских пирата,
Па да више никад не буде јој иста
Рупица што прима уд Вашега брата.

А Вас што се тиче, желео бих врло
Да (не ко уролог) дирнем Вам простату,
И алатом истим прочистим Вам грло.

Потом, врло радо ја бих оштро скако,
По Вашему телу чизмама у блату.

Задовољство право нашао бих тако.

И алатом истим прочистим ја грло.

Želiš da pročistiš grlo? xD XD XDD

И алатом истим прочистим ја грло.
Želiš da pročistiš grlo? xD XD XDD

Преношење објекта радње из претходног стиха, то јест, истим алатом којим лирски субјекат дира простату, тим алатом прочишћава грло објекту радње. Али може и да се исправи, да не ствара непотребне неспоразуме. Хвала на указану потенцијалну двосмисленост, господине.

Ne znam da l' ti glava služi da drži korenje od kose ili da skriva žicu što ti drži uši.

до јаја софистицирано за босну рецимо

Samo da se upišem, želim kasnije nekom da priopštim desadovski opis sodomiziranja njegovih najbližih.

Ne znam da l' ti glava služi da drži korenje od kose ili da skriva žicu što ti drži uši.

ovo je tip uvrede posle koje ne znas dal si uvredio tog kome je namenjeno ili sam sebe

Gle, već sam upisan. Čudno. Jbg, kad vidim šta sam već pisao, dovoljno je.

Nemoj samo u desetercima, hvala.

Baš tako pezose.

A jeste i vi, Pezose i Marko, sofisticirani ko Cigo kad kupi novo odijelo.