Prijava

Ima tu dosta dobrih autora i likova, ali vecina je sramota za ljduski rod, a kamoli za sajt.

kaad nekima mora da se crta ko vlada objasnjavanjem
rosoneri
kuzman
ollanik
ombre
pancera
clannad
petar pan pezos
ajax
boxer
pseto88
kbo
los tenor
mabncester
papet master
zyclon
luks
trosarinac
zhajk
roki bilboa
elektricar
grok grok
shomy23
marko
mickey savage
lemaja
milica
mylyca
dzonovan
fejd
dionisyo
dankan ferguson
bushido
deky aod
nash bridzes
riha disident
stevan
radjard kuplung
dzela
tandrcak
leprikon

jesi ti svestan ovih prebolesnih imena,deckitj,ili moram jos neku reakciju da ti shaljem

Ovo neka sedmorica mladih? xD

воле, ако теби људи померају буљу већ неки дужи период, то није зато што су говна и срамота за људски род него зато што си ти глуп брате, стварно си много глуп, и нисам једини који то види

мораш и ти да се помириш са тим

Jedini koji primecuju da sam ja glup ste vi koji ste zapravo jako tuzhni u zhivotu. Pa vi nishta sem ovog yeahbenog sajta nemate. Kad bi vam to ukinuli ostali bi bez drugara i bez ichega. Verovatno biste se obesili...
Kako se nosite sa ovim?

Thumb shirdi sai baba face inside sun wallpaper
Vo iz kupusa

Jedini koji primecuju da sam ja glup ste vi koji ste zapravo jako tuzhni u zhivotu. Pa vi nishta sem ovog yeahbenog sajta nemate. Kad bi vam to ukinuli ostali bi bez drugara i bez ichega. Verovatno biste se obesili...
Kako se nosite sa ovim?

https://youtu.be/NGFToiLtXro

Treba podići granicu za forum na 1000 poena da čekaoničari ne ulaze na njega

kako su se prokurcili ovi mehuri jebeni...lik koji koristi fore sa yeahbote kaci jovu nekome

i ovaj vo iz kupusa sto smislja scenarija u glavi svojoj da se ubedi da nije daunovac

немош им објаснити јебига

ne krivim njih,krivim njihove bake koje su ih slagale da su jednaki ko ostali

zaprepascen sam kolicinom idiotizma kojom isijavaju. Ovo zaprepascen koristim jer je idiotska rec. Postalinsu gori od rasnija jbt

Koji kurac mene pominješ kad nisam tu?
Mišu motrim svaki tvoj postupak .,.

Izmotri mi jaja mentolu

OH NOU SLEDE PRETECE PORUKE NA FEJSBUKU

zasto se napusavate medjusobno,usmerite hejt na vola iz kupusa i bazzija xd

Setish li se nekada nas
misu moj

Na listu ljudi sa sajta koje cu nekad da iznabadam upisao se i prosecni srbenda juce kad je upropastio onu temu.