Prijava

A brate opusteno. Ja sam Brusa cimao na Pvt svako malo da mi odabere nesto. Da je mod i sad bi to radio šta. Odakle bi imao 24 odbabrane 20 postera i 20 reakcija. Kvalitetom ne sigurno ha ha

cara u dupe se kara xD

ја стварно не видим што би овакав принт заузимао простор на хард диску

Pa eto, čisto toliko da sada na ovo...

а да сте се договарали стварно по принципу "ја теби - ти мени", јесте

...mogu opušteno da ti kažem da si lažovčina. Mada to nije novost.

што бих лагао, боли ме курац

запамтио сам и да имате заједнички дупли и да сте њему одабирали дефиниције

Otkud ja znam zašto, valjda baš zato što te boli kurac.

Imamo zajednički dupli, sve smo mu odabrali.

http://vukajlija.com/recnik/autori/215681

Stvarno? I kako to funkcioniše, imaju zajednički dupli, druže se na sportu, garant imaju i telefonske brojeve jedan od drugog i ondaaa.... Onda se pred drugim ljudima, na četu i na forumu, dogovaruju da izaberu definiciju sa zajedničkog? Kako su blesaviiii....

Eru brate ti stvarno ne znaš kada da staneš. Pa vidiš da te naguziše jebo ga ti i konstantno dolaziš po još.

g u ž e n j e
f o r u m

Treba svaki dan guziti i njega i srbendu i djotu i rasnija i bazija i ko tu jos ima od tih debila

е кад сам коњ па не ухватим сличицу на време, сад ја испадам лажов а стварно ме боли курац за то више

Treba svaki dan guziti i njega i srbendu i djotu i rasnija i bazija i ko tu jos ima od tih debila

Rekao bih da je spisak možda i duži.

nemojte me guziti vise dobar bicu :(

Bač, ni ti ne znaš kad da staneš. Kakav to kafandžijski primer daješ mladom Kissu?

losh uticaj na mene nisam kriv :^(

baš vas je zabavno čitati

Ne brini, Kisse, broj Tolkinovih likova koji mogu poslužiti kao novi nadimak je impozantan.