Prijava

potrudi se da to uskoro nosi još dublje lololo

Ah, nemoj biti toliko necivilizovan i zatucan, tvoje su reči odraz tvoje uklopljenosti u nenormalno društvo, gde iako nenormalan, funkcionišeš kao normalan jer te je to društvo prilagodilo sebi i u tebi ubilo sve ono potencijalno normalno ljudsko! Sam ga skinuo? :)

Sam ga skinuo?

potpuno
DAJ DE JE GO

alijenacija može biti i svestan izbor na sličan način kao što prostitucija može biti izopačen, ali ipak stvaran, način da se očuva čednost

u društvu neslobode ne može se slobodno družiti
pičku treba toliko nutkati da se ogadi

SLOBODA NEMA CENU, EVO VAM KURAC MERKANTILISTI!

Ali misliš na dobrovoljno otuđenje od datog društva, koje krši humano u nama, kao neki vid izlaza neučestvovanjem u svemu tome (kao što bira Brana), ili nesvesno otuđenje, otuđenje od naše ljudske suštine, do koga dolazi zato što se ljudi povinuju krutim i nehumanim normama takvog društva (kao mi ostali idioti)? Tu nisam sasvim uspeo da te shvatim.

oboje mislim
šizofrenost pojedinca determinisana je rascepljenošću kolektivnog
ŠIZO NAM GA DRUŠTVO

edit:
nekada je sve bilo drugačije

http://i.imgur.com/K2aeIQ7.jpg

ШИО НАМ ГА ЛАЗА
и Брана

vid što lepi veštački kurci bili

Da, nekad je sve bilo bolje, a ne kao sada kad je gore.

Koliko sam procitao postova vidim da niko nije bio vec samo nabadate sa slika sa neta..

Ko hoce u Albaniju nek podje u Ulcinj, apsolutno je isto.. Cim mrdnes sa plaze gliba do clanaka. Osim Tirane i Draca oni grada nemaju, i sve im smrdi na zapaljene gume.

Prolazio sam i blizu lazarata, ne bi ljudi vjerovali koliko to smrdi na travu

Zajebavaš delije da su turci, a redovni si gost kod šiptara.