Prijava

Ti ne volis ovaj sajt :(

Ali je voleo jednu autorku sa sajta

а она стриц екипа су клинци са брзим цвикама и кошуљицама са кратким рукавићима и јежић фризуром што трчкарају около и старије прскају пиштољима на воду и којима кад подвикнеш дође њихова мама спонзоруша и кења ти и оће да зове ћалета који је власник малог или средњег предузећа са дугогодишњим искуством шверцовања беле технике и источноевропских курви

Volim kad je Marko ovako raspoložen :)

I voze kineske skutere

Alo mejmune jos jednom pomeni istocnoevropske kurve u losem kontekstu i neces skuvati vise ni jedan pasulj u zivotu

да си неку пичку љубио скино би ти капу пољубио си осам стотина и један курац она је попушила курца од јеревана до стамбола

tuga mi srce osvoja kada vidim sta je sa sajtom :(

Маркo
а она стриц екипа су клинци са брзим цвикама и кошуљицама са кратким рукавићима и јежић фризуром што трчкарају около и стар...bla bla bla jedem govna

Slushaj debela bundzhijo. Odjebi od STRICA tee propagirash najvechi bilmezluk na sajtu. Ne vidish kurchich od tibe...bla bla bla

http://static.mondo.rs/Picture/390410/jpeg/kim-dzong-independent.co.uk.jpg

цара је буђави комшија тих клинаца са теглама на очима што им поправља пиштољчиће кад се покваре и кога су њихови ћалци малтретирали цео живот док нису провалили да у његовом подруму где обитава има довољно места да се убаци понека источноевропска жртва трафикинга која понекад дозволи цари да јој мирише гаћице после дванесточасовне смене и неколико creampie-ва

LOL

Marko kao da je sinoć spavao sa bushidom lololo

edit: debela bundzhija

Каква поређења хаха. Дебели бунџијо, ко ти смишља ове глупости?

ништа није измишљено, ја овде износим чињенице џДДДДдддд

Немој сад да стајеш, дај нешто и за мене

аутор Црвени барон је продао кућу шиптарима џДДДДДДДд

Hajde i za mene nešto, ide mi dan po zlu u RL, pa da uravnotežimo.

су клинци са брзим цвикама и кошуљицама са кратким рукавићима и јежић фризуром што трчкарају около и старије прскају пиштољима на воду

LOOOOOL

Dragocen momenat videti kako bundzhija zamishlja rasnog, psuje ga shto glasnije i napada, jer rasnee ima jezh frizuricu ahhaahahah

edit: zato shto je rasnee djembelog prsnuo u okce

Ja ću što kraće.

Brine me paradoks. Ako se ovde igraju samo retardirana deca, a Marko se isto ovde igra sledi da je i on retardiran. A da li onda sleduje da je njegov post retardiran i kao takav nema nikakvu težinu pa onda sledi da se ovde ne igraju retardirana deca. A onda sledi da Marko nije retardiran pa onda sta sledi?