Prijava

следи да си глуп ко курац

Маркo
следи да си глуп ко курац

Daunovski odgovor jbg.
Ne rachuna se

HAKS STRIC MOD TEAM NE PODRZHAVA OVAKVE POSTOVE

Ja glup a ti za sebe napisao da si retardiran?

I sta si još Marko napisao, da jedeš govna rukama?

да ниси дегенерисан схватио би зашто ниси у праву

јебига ја сам мало живчанији, немам стрпљења да интелектуално инферироним објашњавам неке просте ствари, лакше ми да отерам у пичку материну

И Н Т Е Л Е К Т У А Л А Ц
Н
Т
Е
Л
Е
К
Т
У
А
Л
А
Ц

hahahahah

јебига ја сам мало живчанији, немам стрпљења да интелектуално инферироним објашњавам неке просте ствари, лакше ми да отерам у пичку материну

Ovo samo znachi da si nesposoban da objasnish jer si se vech upustio u objashnjavanje. A poshto si nesposoban onda popizdish i oterash u pichku materinu.

Ne samo ti, svako.

Ajde Marko molim te objasni mi. Ja sam glup dovoljno da ne jedem govna, ni rukama a ni kašikom. A ti si intelektualno nadmoćniji pa ako bi bio ljubazan da mi objasniš, baš bi me usrećio u mojoj gluposti a i rešio bi se razmisljanja, evo već dva minita razmisljam o tom paradoksu i već me boli tiba.

а ти способан него не смеш да објашњаваш деци јер ће онда њихови ћалци да ти опет заврћу руку и отимају сличице саре кеј које чуваш скоро као невиност

погодио сам у живац кад сам поменуо сару кеј, као кад неком ретардираном жижу из моје селендре поменеш зеца неког који му је био једини ортак, онда се наљути и џигне ти лопту за баскет у пичку материну и више неће да ти се јави на улици

Fetisha kome se obrachash morash biti precizniji

selendra? lopta za basket????

џигне ти лопту за баскет у пичку материну

U, ovo sam redovno radio!

http://cdn1.shopmania.biz/files/s1/129900401/p/l/4/ljupke-price-sare-kej-sara-kej~19634.jpg
после ћу да скокнем до копирнице да ми ово одштампају у боји и посерем се, посраћу право говно а не пластично са екскурзије у сокобањи и окачићу овде како бих те натерао да плачеш као девојчица

Debeli je danas ostao bez ruchka, dodjite na sajt poslepodne stvari che iznenada da se poprave.

http://i.ytimg.com/vi/KYRcAKYYEG4/maxresdefault.jpg

F E T I S H A
E
T
I
S
H
A

Маркo
да си неку пичку љубио скино би ти капу пољубио си осам стотина и један курац она је попушила курца од јеревана до стамбола

:'oooo(