Prijava

Hahaahh imas debilni pvt od mene? Looool da li imas ikakav?

jedino sto si u svom bednom postojanju zajebao su ostali spermatozoidi koje je tvoj cale nalio u tvoju kevu

Ovo je najveći predživotni uspeh i nije za podcenjivanje.

sad nek mu udare trajni xd
caro, nisam ni napisao da je neuspeh.
pise se potcenjivati, dobrotjudna ispravkica :^)

Ali ja imam onaj sa fb gde si briljirao :wink: xdd

Predražinjo
De si Carimire, novosadska barabo.
Jebote, lud si ko konj kad si ovde na Vuki, gledam te danima, neumoran si :)

ahhahha, pa kad ne mogu da dobijem ban šta god da uradim. I prijao bi mi neki duži. Opet sam se navukao.

Šta ima kod tebe?

Ajde objavi. Da svi vide.
Naravno ako imaš dokaze.

nemas ni od bohora ni od mene ni od pseta, caru neces da kacis jer si onda sam.

pitam se koga ces kaciti brt?
da li ces neku random osobu iz cistog gneva?predlazem novu temu, STRIC 9 RETRIBUCIJA RASNOG

Evo sad idem da trazim po fejsbuku da bi javnosti dokazao aksiom da si mentol

Eru hvala. Kad mi tako kažeš znam. AL stvarno se ne trudim. Bino mi je da brzo psičim post

Ništa brate, već sam mesecima dole u Šumadiji kod mojih, puko sa živcima na zadnjem poslu, pa rešio malo da iskuliram

Kombinujem sad nešto za brod da palim.

Izjebah se pošteno što sam otišao iz NS-a :)

Ironican sam bio, bolje da ti kazem nego da cekas

Nek ti je sa srećom. Ima da se naputuješ debelo. I navučeš. Imam ortaka koji već preko 10 godina bude kući po tri meseca godišnje

Neces moci naci jer mi je taj nalog ugasen. Dobio sam poruku o 427 prijava i izbrisali se i cetovi i sve. E sad sta je tamo pisalo prepustam tvojoj masti, a ako hoce istinu nek mene pitaju.

pseto nemoj sledeci put toliko skrivati ironiju
ljubim

Ero odakle tebi pravo da nekoga prozivas? Kad si video da se invalid smeje sportisti, cigan bogatasu, a retard matematičaru?

Nisam tebi reko ero nego rasnom

E pa jebem li ga ako nema uglavnom kacio sam ga ovde negde ako zelis mozes ga naci

Cara™
Nek ti je sa srećom. Ima da se naputuješ debelo. I navučeš. Imam ortaka koji već preko 10 godina bude kući po tri meseca godišnje

Fala, matori.

Ne zanosim se da je tamo med i mleko, al brate, ne bi mi bilo žao ni da se navučem na to i zapalim iz ove žabokrečine ovde.

Sto se invalid ne bi smejao sportisti i cigan bogatasu?

Neka cepaj. Vratićeš se svakako. Malo je jedan život da bi se zadovoljio sa malim.

Kao Era npr :D