Prijava

Doshlo je vreme za kristalizaciju odnosa. Nakon mnogih previranja mutna reka se izbistrila. Haks Stric Mod Team pravi diferncijaciju na prijatelje Haks Stric Mod Teama i nperijatelje...
Posle brojnih konsultacija, dogovora, guzhvanja papira prepiranja, tucha, plakanja i preljutog druzhenja STRIC HAKS MOD TEAM je doneo sledechi edikt.
Liste che biti editovane kada to bude potrebno.
GLAWNE GLAWE:
strisosnivach - ollanik
stricmaster - cara
stricmaster - tibor
stricmedium - rasni
stricnoob - celt

PRIJATELJI STRIC HAKS MOD TEEMA:
DZANKI
SHOMY
STEVAN
TULJAN
DIREKTOR
FENDER
PUTIN
PRISTEVAC
ANDJELKO
RADIJACIJA
KAJTEZ
CIKLON
GONZO
DJONI KURAJBER
PROSEČNA SRBENDA
DUSHAN
NOOBINE KOJE NAS PODRZHAVAJU:

NOOBINE PROTIVNICI:
vucicpeder
pseto88

Ostali neka se chuvaju. Ili si sa nama ili si protiv nas. A ako si protiv nas krenuchemo na tebe. Zato se pridruzhi stric dzihadu!

vuchich peder mozhe da se doda na listu neprijatelja. Za pochetak. Idemo sa malim protivnicima.

igrao sam i haksa i agara
pratim vashttp://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201007/24907/thumb_Screenshot_120.png

Koji ste vi retardi boktejebo. Jel ima neke šanse da se zaradi invalidska penzija ako se učlani u vašu stranku? Mislim na konto neuračunljivosti i te munje...

poshto si velik noob postoje minimalne shanse

Black Stig
Koji ste vi retardi boktejebo. Jel ima neke šanse da se zaradi invalidska penzija ako se učlani u vašu stranku? Mislim na konto neuračunljivosti i te munje...

već ti je odgovoreno!

Ili si sa nama ili si protiv nas. A ako si protiv nas krenuchemo na tebe. Zato se pridruzhi stric dzihadu!

pozihvam vas kaure u zajednicki dzihad za prava oberspavljeni... tema amidza 7 da se sjedini... cara ne more bit vodjstvo, jer se more procitat kao kara (cara mia) znaci kurac, moj kurac

Ako krećete na mene požurite, idem uskoro da kuntam...
Koleginice razočaran sam, mislio sam da će biti nešto od tebe, kad ono međutim.

Popisham wam se na streeca

Pogotovo na agar

nakon noobneprijatelja javio se drugi neprijatelj kafanijashnoob.

Trenutnu listu neprijatelja chine vucucpeder i pseto88

Kafana je objasnila suštinu sajta, vi sa vašim temama možete samo da se napušite ladnog kurca.

tri neprijatelja do sada sa noob rankom

Trenutnu listu neprijatelja chine vucucpeder i pseto88

nemoj me sa njim igde ocijuti