Prijava

↑↑↑
Minus elek jbg

moram se ispisat iz teme gdje vladaju kara i pooch88

Nubovi editovani.

vucicupederu
moram se ispisat iz teme gdje vladaju kara i pooch88

ispishi se i sa sajta idi na karike.com

dobro je vucicupederu nisi zanimljiv ni na nezanimljiv nachin
looool

zhelim da se upisem u ovu epohalnu temu i potchinim dok je josh vreme stavite me ba listu prijatelja teema .prihvatam stric mod teem ali haks nikada. ubij te me sada

potchinim dok je josh vreme stavite me ba listu prijatelja teema .prihvatam stric mod teem ali haks nikada

Ok. Ovo je meshovita solucija.
Chinjenica je da ne mozhemo da te stavimo na ovu listu iz razloga da ne bi unosio razdor u nashe redove. Iskljuchivo Haks Stric prijatelji dolaze u obzir.

Zhao mi je, neshto mora da se promeni

Tebe chemo dodati na listu nubine koje su sa nama.

Ovo je ok solucija. Zvuchi razumno, pogotovo shto se iz te faze II mozhe prechi u fazu I odredjenim boostovanjem

ako ces na karike stavi ovo za profilnu sliku, one babe se loze samo na velicinu vjeruj mi
http://s12.postimg.org/4298ae9il/11264897_10205960008855649_8145054901382761642_n.jpg

koliko tema o stricu, a ni jedan

S

T

R

I

C

PROMASILI STE POENTU KONJI!

brojchano nadmocniji neumitno je da ce nas poraziti,ali mi to ne shvatamo kao nash poraz i kao argument da nemamo srce vec odgivaramo da imamo zdrav razum i da je suludo gubiti glavu zbog principa situacija je takva kakva je ali agar mod teem ostaje pri svojim ranijim uverenjima a to su da je hax deset nivoa ispod agara i da su haksovci shizofrena zhgadina koja se drzi samo kad ih je ko mrava,tada su oni jaki

pozdrav stricnoobe u drugom postu imash stric momenat u vidu

O K A
K
A

Hahahaha wow koji si ti i zasto zelis da te isamaram kurcem?

Stric menja oblichija.
S
T
R
I
C

prosechni sve shto treba da uradish je da zaigrash haks.
Svako veche termin posle 22h

smatram da je vazduh sazreo za jedan
s
t
r
i
c

WOW, TI SI

D E B I L
E
B
I
L

AKO MISLIS DA SAM JA PROTIV STRICA.

R E T A R D W O W
E
T
A
R
D
W
O
W

aj goni se, jebem ti sunce, ti si naso da stricujes, retardu debilski

AKO MISLIS DA SAM JA PROTIV STRICA.

Ko nam je menjao imena temama? Ko nas stalno opstruira? Ti si dvostruki agent nobino.

NUBARO PROKLETA IDI UMRI UCINI SVIMA USLUGU