Prijava

pricham sa tobom iskljuchivo dok ja pricham.

ok, autoritet si opasan, priznajem. kad ti zaprichas svi zacxutimo jer tvoje su rechi produhovljene i prozhete intelektualnim bogatstvom a nashe su puka low rank shega bez ikakvog prisustva onoga shto se zove promuchurstvo i zdrav razum vech je to najobichnija empty spika osnovaca iz parka- totalna povrshnost, nepodrobnost..
ti momche zhivish iskljuchivo na ushtrb stare slave a kada si se istinski pokazao protiv mene, je li? pa logichno nemash ,odgovor na ovo pitanje jer si pavijanov chmer i stavljam tachku na bilo kakvu dalju diskusiju sa tobom jer si pavijanov anus
CARA=ANUS PAVIJANA
HAX MOD TEAM=SKUPNA PAVIJANOVIH CHMEROVA
HAX STRIC MOD TEAM=POLA CHMER-POLA BULJSON PAVIJANA

prosečna srbenda zadaje udarac

hax mod tim je čmarina majmunska samo uzimajući u obzir činjenicu da napadaju daleko slabije od sebe. pod "slabije" podrazumevam posedovanje u svojoj strukturi jednog celta, i sastav od 3 chlana, jos kad se oduzme jedan noob (celt) dobije se 2? vi ste ogavni japanci koji pushakama salecxu na samuraje, vi smeće mi flegsheep, mi srcem vi masom, na kraju cu ostati ja sa tuljanom i on će gledati kako padaju treshnjini listovi i umre će, a ja ću ostati sam tada i svi će te mi hteli ili nehteli morati ukazati pochast shto implicira da je cara pavijanov chmer. samuraj se ne mozhe slomiti
agar je veshtina samuraja
samuraji rade to
agar=ideologija
I
D
E
O
L
O
G
I
J
A

ovaj prosečni je degen ali je objasnio za ideologiju neke stvari
pridružujem se agaru iako ga ne igram.

ok, hvala eri na podrshci

a sad se nosi u pičku meterinu majmunsku

Ja igram Agara, a sve vas volim.

agilni je malo tehnoloshki zaostao i tumara po krajnje neobichnoj ekumeni a jasno je razglasheno da si ili prijatelj ili neprijatelj, nema sivo
ovom prilikom dok je gvoždje josh vrucxe dodajem agilnog u agar mod tim i to na poziciju NOOBA-PRIJATELJA STRIC MOD TEAMA, tu josh imamo i strukture poput ARHINOOBOVA koje većinski sačinjava noob(celt) i naravno vladajući sloj pod zajedničkim imenom poznatijim kao AGAR MOD TEEM

Ja ću gde i Celt.

ok, agilni prekvalifikovan u ogranak "ARHINOOB"
nadam se da neće biti više nesiguran u svojim opredeljenjima jer ja nisam marioneta da premešta kako kad ko hoće već služim da vodim ovaj sajt. sledeći rok za preinačavanje je za 20 dana, tada mozhesh ti, kao i ostali chlanovi, trazhiti premeshtaj u drugu grupu, ali to bi bio poslednji put da ti ja kao vrhovni poglavar izlazim u susret, nema vishe sahnsi posle toga

Izražavam zahvalnost.

Prosecni ovim skupljanjem delica raspadnutog komentator mod tima necete postici nista oni da su icemu valjali ne bi ih kafana raskantala sa pola gasa

JEDINO KAFANA NEMA OVO NOOBOVSKO MOD U IMENU DA SE ZNA

Prosečni stric pokret je stariji od tvog profil na ovome sajtu. Tako da mozes samo da ga
F A F L A S H
A
F
L
A
S
H

SRBENDA IZNAPUSHAVO SAM SEBE

rasni vredja samo prosechnog jer zna da niko ne stoji iza njega

Vredjam te zato sto si debil, i to dosadni debil.