Prijava

Malo ste počeli se penjete na kurac s ovakvim temama, otvorite jednu i držite se proseravanja na nju, ne morate sajt činjeti sranjavijim nego što je.

Malo ste počeli se penjete na kurac s ovakvim temama, otvorite jednu i držite se proseravanja na nju, ne morate sajt činjeti sranjavijim nego što je.

Vala imaš pravo Mešja, jedino si pogrešio za ovo malo. Počeli su mnogo da se penju na kurac sa preglupim temama.

Meśa
Malo ste počeli se penjete na kurac s ovakvim temama, otvorite jednu i držite se proseravanja na nju, ne morate sajt činjeti sranjavijim nego što je.

Stim da ovo "malo" nema apsolutno veze ni sa chim.

pseto88
↑↑↑

Toetaj ciganjski mentalitet. Zali se na nesto a aktivno ucestvuje u istom.

Leba ti? Pa ja ne znam da li sam ikada otvorio temu

Al zato sudelujes u svakoj i odrzavas je u aktivnim temama.

ovo nije jedna od glupih tema na kojima se skreće sa teme nego konkretna tema u kojoj se borimo protiv droga. pozdrav od otvarača teme

Vecinom napusavam bermudski mongoloid. E sad dal je bolji taj princip ili tvoj da ne obracas paznju a njih sve vise-ne znam

Na ozbiljnim temam retko pisem neozbiljno

matori, sajt preljeva od striceva, skeceva i internih fora koje plasiraju 3-4 osobe na cetu.

Isto tako nekome smeta 6 aktivnih sportskih tema plus dve kladionice

Ne znam sta bih ti rekao samo furaj svoj fazon i vredno treniraj i jednog dana ces i ti biti u zxizxi

ako je ovo interna tema ...

jeste,al kladionica i sport su nesto stvarno i opipljivo, a sticevanje , skecevanje i ostalo je samo pokusaj humora. Za mene licno 3 nivoa ispod kursadzija.
I samo da naglasim, ne smetaju mi te teme, zasmetalo mi je ovo kao protivljenje necemu u cemu aktivno ucestvujes.

To je taj fazon "coki je krimos, NAPRED CZT" ili "vucic govno, bravo FKCZ"
samo sam to napomenuo, nista vise.
Sto se tice ovih tema, ja udjem, vidim sta je, i izadjem.

Ovaj Eru mora da je najbolji drugar Rasnom

Kkcz, fk cz, fkp, kkp, fudbalska reprezrntacija srbije, kosarkaska repstacija srbije, nba, tenis, snuker, kladionica, sprdaonica, premijer liga...to je 12 komada a mozda ima i jos koja. Meni odgovara da se kenja o sportu ali neko mozda pizdi i misli usrali ste forum i sajt samo o sportu kenjate

To je taj grobarski mentalitet: moj problem je najveci problem svemir se vrti oko mene

jos jednom, nisu problem teme, nego tvoje sranje o smaranju istim a ucestvujes i podrzavas svaku

čiji si dupli mpressionism?

jeste,al kladionica i sport su nesto stvarno i opipljivo

ne kapiram sta je tu opipljivo? Opipljivo je da se skupimo i opeglamo basket ali kad nas 24 pise HAHAAHAHAH JEBI CIGANA ispod klipa kako neko zakucava i baca malenog budjavog spanca na patos tu nista opipljivo nema