Prijava

Газимудо ће највероватније имати 120 :О

Мислим да је ово убедљиво најјачи резултат у једном колу за ових 6 година колико се такмичимо овде. Свака част.

Katastrofalno kolo, ali šta da se radi idemo dalje.

Ovde, ko ima kinte za Aguera (kapiten) i Sanceza, moze da ocekuje 70+ poena svako kolo

ne bi covac bio proklet kad sad opet ne bi zalio za necim.
A to je sto sam doneo "racionalnu" odluku i odustoa od TRIPLOG kapitena Agueru, jer je u losoj formi i jer tek nakon nove godine slede prave utakmice i maximalna izdanja klubova.
A bio sam siguran da ce im dati bar 2.

Da sam turio triplog, mislim da bih bio prvi na svetu, posto je trenutno max 143.

U principu, ovo je proser nad proserima, i zamolio bih nadlezne da uhvate SS i ture u prvi post, da imaju o cemu da mastaju prilikom registracije i pravljena tima :D

alo nemojte da trazim ss od pre 2god bio 3. na svetu

Piks or didnt hepn. Koliko si POJENA IMAO?

sori, bat didnt hepn

rikno mi hard sacu da kopam po fejs cetovima!!

Au gazimudo svaka čast :)

Сад сам гледао против кога сам био у Х2Х. Оно кад изгубиш са 93 поена :в

Mene zakopava odbrana, nikako da nabodem više od jednog klin šita, uz 4 boda od 3 igrača u odbrani 96 ovo kolo (Aguero otac i matera).

pa nije fantazi stvarno sport pa da napad dobija utakmice a odbrana turnire/lige.

U fantaziju je napad sve. Odbrana je user i treba uzeti sto normalniju sa minimalnim sredstvima.
Ja se ne bih bunio da mi svako kolo napadaci daju po gol, a odbrana da nema klin sit.
Jebeno je kad napadaci poste, a odbranu buse.

Samo nek napadaci bockaju, prezalicu odbranu

Bas su prebedni napadaci ove i prosle sezone, pored aguera nijedan normalan, uz bljeske kejna i ostina

Sredina glavna zato svi igraju sa 5 na sredini, jos 5 poena gol, a ne znas koga pre da stavis

У прошлом колу први на табели, сад сам 9. са заостатком од 64 бода. Лолчина.

Мареза сам имао у 4. колу, седмом и управо завршеном осмом. У та три кола је имао укупно 3 поена, а у осталих 5 кад га нисам имао накупио је 57.

lukaku igra ok ,vise manje konstanto, eventualno marsijal

Jel realno da odbrana jebena ne moze da mi donese vise od 3 boda ukupno?

I sa tim imao 80 bodova, serem im se usta.

Eto čim ga nema Aguero, odma' mož' da se igra :)
ФК Јандрија... i'cepio si ga ovo kolo.