Prijava

au ja sam mislio da su samo top 5 aktivni :D ja sam wild vec iskoristio

Ау, ал си убо Санчеза. Ја га форсисао 2-3 кола заредом, стављао га за капитена, а онда сам га избацио кад сам одиграо вајд карту

Igrace topa Sancez, Azar, Kutinjo itd treba ispostovati jer nekako na kraju uvek uspune taj neki svoj konto golova i asistencija po sezoni..Za sad je Azar razocarao ali i on ce krenuti da mece..

Kako samo prosipam mudrosti sad kad me usralo jedno kolo, pa to je strasno..

Lukaku me spasio bruke u ovom kolu.

Ако се не варам, сад ћу захваљујући Лукакуу да скочим са 10. на прву позицију :D

Dobro je za sad 4. mesto, a da nisam davao poene za transfere bio bi drugi

Лукаку ми смањио бол проузрокован изостављањем Вардија из првих 11. Двоумим се између њега и Ајуа, Ајева или како год је правилно и изаберем овог другог. Али до јаја коло за мене, враћам се полако.

Нисам баш оптимиста по питању класика, чак и ако се настави просек од 50-55 поена по колу то неће бити довољно за врх. Али зато Х2Х ЈЕ реалност!

Vrlo zadovoljan.
Mata i Lukaku na zavidnom nivou, kao i što sam očekivao.
Baines mi strašno nedostaje. :(

lol gubim u h2 za jedno 10tak poena i onda dodje lukaku u kurac ga ljoobim

everton sad ima paklen raspored, ako da više od 1 gola u narednih 5 utakmica eno

Aha, ali u crtanom filmu.
PAKLENO JE SAMO TAKMIČENJE OD PARTIZANKE I NIŠTA VIŠE NA OVOM SVIJETU

Imas divan glas Zhajk

pokidao gazi svaka cast, izgleda mi da cemo se klati ti i ja od sad, cudi me koliko malo ljudi aguera ima

Акуеро ми сам данас донео више него цео тим у прва два кола #животеваралице
ЕДИТ: ау Газић ти си га покидао ово коло

Sutra Sancez da resi derbi na asistenciju Belerina i da to bude konacnih 1:0 pa da kazem AJDE DA GA MERIMO ENGLEZOAAAAA

loool gazi jebao si nas, ja se koncentrisem na h2h od klasika leba nemam

Очекивао сам нешто слично данас, додуше, гол-два мање. Глупи Њукасл.