Prijava

nasamar je to bio ali izvukao sam se sa petičicom jadnom nekom :-D

svake godine sam isao na popravni, jer sam na kraju ukapirao da mi je tako lakse, jer na popravnom te puste da prodjes bez ucenja...i onda stalno ostavim dva keca za popravni. Inace redovno sam imao po 7-8 skoro zakljucenih desetak dana pred kraj godine...a na poluvremenu, da ne kazem polugodistu nisam imo nijednu dvojku heheh... iz fizickog i muzickog sam imao tipa 2, maksimum 3... nikad nisam zavrsio godinu sa vise od 2,5...to mi je bio maksimum

polomio sam nogu profesorici, bacio klupu na nju, i kad je jauknula i pala na pod ja se isto kao srusio na pod da ispadne da sam i sebe povredio....sve u svemu jedan jako nevaspitani indijanac. Iako nikad nisam pravio probleme tipa da se tucem u skoli da nosim oruzije da sam pijan po ceo dan, sto je bila svakodnevnost u mojoj srednjoj, mislim da sam bio najomrazeniji kod profesora....dva ili tri puta su pravili sednice da me izbace iz skole, pisali neke sastave u dnevniku o meni de me vredjaju, a jedini koji su me branili pred svima je bila ta kojoj sam slomio nogu, sabo jedan madjar, i profesor veronauke sa kojim sam se zamalo bio potukao na sred dvorista

Meni smanjili jednom zbog gadjanja balonima punim vode u ucionici. A kada sam cigu gurnuo kroz zatvoren prozor, nista..

mi smo uvek nagovarali jednu maju luda ko struja da se tuce sa jednom cigankom iz razreda, bar dva puta nedeljno se makljale...a ova bela ko sir ostaju joj masnice samo ako je ova pipne a ciganka kad je zima i kad se tako oznoji od tuce ima neki neprejebiv smrad karakteristican

Imao kečovana iz vladanja u četvrtoj, ali to samo zbog neopravdanih.

Ја бијо 3.7

Просек извлачила петаја из владања

ja sam bas bio preindijanac i danas nisam ponosan na to,onako sto je ogavniji postupak to bolje i da nisam poceo da varim redovno i blejim svako vece u kraju nakon sto sam drugi put izbacen iz skole ko zna kakav mozak bi imao i kakav bi indijanac bio danas,s obzirom na neke kljucne stvari u mozgu koje su se promenile vrlo brzo
,sazrevanje prerapidno
(pyc,ako mi i na ovaj post odgovoris nekim daun skechom,bicu prinudjen da te tretiram ko najmekaniju glavicu iz svih 6 skoli u kojima sam bio,a tada nisam imao milosti prema mekanim glavicama,mada vrv da si isao u bilo koju od tih bio bi glavni predmet ljutog tretitarnja ahahahh)

ја испрљао руку неким премасним црним срањем испод клупе неко оставио мајку му и тражим да одем до вецеа да оперем и разредна не да. ја самовољно изађем и кренем да размазујем то по вратима учионице са спољне стране... толко сам испиздео да нисам снимио две теткице које седе на 3 метра од мене и пију кафу...
- ШТА РАДИШ ТО???
- А јебига...

ja kad sam bio mladji sam bio totalni ludak

ima previshe zanimljivih dogadjaja, sad ne bih izdvojio nijedan al bio sam tooootalni ludak

i kod mene isto tako...al svi se sa nekim SETOM prisecaju mene blamcina kad se prisecam ahahah...bila ljutoljubazna vremena ali jebeno retardiran mozak

znachi tooootalni ludak... dobro nisam bas bio kolovodja, al sam uvek bio tu u najludjoj ekipi, znachi ekipa koja je uvek kriva za sve, neprilagodjeni, nepotkupljivi, stvoreni za loshe stvari, zgode i nezgode, kicoshi, oni kojima se klinke daju na keca, mangupi...

Nokautirao sam tetkicu koja je uletela u smrtonosnu sorku sa ciljem da rastavi mene i jednog dzibera iz susednog odeljenja. Nisam je primetio jbg, al' stoji da su oboje dobili po picki.

znachi tooootalni ludak... dobro nisam bas bio kolovodja, al sam uvek bio tu u najludjoj ekipi, znachi ekipa koja je uvek kriva za sve, neprilagodjeni, nepotkupljivi, stvoreni za loshe stvari, zgode i nezgode, kicoshi, oni kojima se klinke daju na keca, mangupi...

HAHHAHAHHAH

nikolase jbt imas pvt..

izlijem flips je sin te nokautirane tetkice, sad hoce osvetu

tibor je objasnio kako su stajale stvari na martin skoreze nacin svaka cast brate tako je kod mene isto bilo tako je i danas ;)...kolovodja sam rodjeni

haha nikolas placa ceh iz kicoskih dana

Hteli par puta i zbog tuče da mi smanje, ali kako sam dobijao batine nije imalo smisla još i to da mi rade.

"Дошао пијан на наставу"

Ja sam dolazio pijan, urađen, sa pendrekom na rastavljanje... nikad me nijesu ni poprijeko pogledali zbog toga lol... i to u medicinskoj školi... ja nznm kakve su to pederske škole kod vas u kojima vam smanjuju vladanje zbog "došao pijan na nastavu"