Prijava

NOLE WOLIMOTE NOLE WOLIMOTE

Kad Novak Đoković igra Chuck Norris skuplja loptice xD

e dodje mi da se odreknem srpskog drzavljanstva..nacionalnost cu sigurno da promenim

ovi seljaci sto su dali ime ulici po njemu su sve samo ne naivni...plan im je bio da ova vest dodje do njega i on onda kao da im se oduzi da im asvaltira ulicu prikljuci struju iskopa bunar itd, a kladim se da ih pola nije gledalo nijednu djovakovu utakmicu

Pa sta i da Djolo nije dao nista nikom, boli ga kurac. Jel mora da deli kintu crnjama po Africi? Msm meni su smesni ljudi kad sude ko je bolji covek na osnovu toga ko je dao vise kinte nekog organizaciji... ko kad je Ronaldo navodno poslao 7 milki za Nepal il neko takvo sranje i onda svi ljudina bog car itd a posle kad je ispalo da nije odma ljiga govno i slicno lol

Pricam generalno za poznate, nebitno za tenis. Uvek se javljaju lazni moralisti koji nikad nisu dinar dali nizasta kao da je njihovo misljenje bitno... ajde bre sirotinjo odjebi. A Fesi svaka cast za gest, nebitno cije su pare, neki se ne bi iscimali ni da odu... osim mozda Mesija (al za par milki hehe)

Ceo Šabac je uz Novaka
Jer on je lep human i uman
Nole Nole Nole
Svi ga Srbi vole
On ima Jelenu
Koju puno voli
Voli do boli
I sina Stefana
Budućeg šampiona
I kralja najvećeg
Nole Nole Nole

a stefan ce osecam biti neka streberska pajsercina ko ona dva degena djovakova brata Djole i onaj drugi sto mu ni roditelji ne znaju ime

samhain ne radi se o tome.najbolje bi bilo kad ne bi davao nista, ovako ljudi misle da je svetac zato sto je dao 20 hiljada e da se renovira vrtic a covek tezak 100 miliona, i uvek mora da se zna kad on da neku kintu.

djovakovi roditelji vrednuju svoju decu po tome ko im koliko novca donosi...najvise vole djovaka, drugi je djole, a onom trecem ne znaju ni ime, jednom su zvali policiju kad su ga videli u kuci mislili su da je provalnik

Momci, vi ste zreli za neki "Reality".
Da se tamo pokažete i dokažete i da ispoljite ovu vrcavu duhovitost.
Teško da će drugačije išta biti od vas.
Evo jedan malo matoriji momak koji me podseća na vas:

http://www.tracarenje.com/images/stories/999novembar08/3ned/untitled-1.jpg

ONJE NOLE SWI GA WOLE ON JE NOLE NOVAK ĐOKOVIĆ :33333

Isuse matere ti, jesi ti sa Jelenče?

i nole pere pare preko fondacije

Naravno da će to raditi svaki bogatiji čovek koji je u poziciji
da se za njega zna, (Iskoristiće popularnost još na jedan način) a i u poziciji da se motri na njegovu lovu.
Ja ne mogu da verujem, jedino, da u rođenoj zemlji čitam ljude kojima smeta
popularnost normalnog čoveka koji je svojim radom zaslužio da bude tu gde je, a pošto
je to zabava narodnih masa, krećemo da preziremo pikanje lopte preko mreže.
To je meni toliko smrdljivo, da reči prosto nemam.
Kao provokacija...sad će da se naprimaju Novakovi fanovi i eto nama veselja,
a ja sam lukavi trol majstor koji postavlja zamku...

Izvinjavam se što sam srušio sneška i pokvario ovako
originalnu temu i zajebanciju.
Evo, obećavam, čim se pojavi tema gde je Papa veći majstor
nego naš mučeni patrijarh, pridružiću se zajebavanju i trolovanju budala.

Malo je poznato da je Srdjan propisno isibao prutom malog Noleta
u kaficu na Kopu koji su nekad drzali.
I to samo zato sto je tog dana bio mrzovoljan da vezba voleje sa Gencicevom,
i sto je iz inata ispucavao loptice preko zastitne ograde.
Tu je Srdji puko film a nesto kasnije i prut.
Prebacivao mu je stalno kako su velike pare i porodicni nakit ulozeni u njegov razvoj i da to mora po svaku cenu da opravda.
Tipican primer roditelja kompleksasa koji hoce da se ostvari preko deteta.

hahaha daj jos neke ovakve detalje

lik je sabancina, boli me kurac sto je uspesan sportista...kontam da i sad sve sto zaradi daje glavatom caletu pa mu on da malo dzeparca

Da ga nije šibao, sad bi Nole bio faca na Vukajliji
i pisao vako lucidne postove kao Nikola(s).
Možda bi imo i puno trofeja na Vukajliji, kao Nikola(s),
a možda bi imao i više pluseva pa bi Nikoli(asu)
jopet bilo krivo.
Sreća pa je Nikolin(asov) ćaća, kao ispunjen čovek, njega pustio da se sam razvije
te uživamo u ovim pikantnim informacijama i blagoj satiri autora.