Prijava

178 кг и 65 цм
Дебео као Бијонсе

120 kila, a nisam deb'o :)

јту , да ниси мало помешао цм и кг ? :)

Oko 168 cm visok (rastem jos da se zna:)
A tezak oko 55kg.. Moram da nabacim masu :) Inace sam lepo gradjen. Broj cipela 40

Niska metar i sloj laka za nokte (157 I PO), teška u tri lepe, masu ne znam jer ne smem da stanem na vagu :D

Ala je neko zaradio prodajom vaga i metrova (Tako li se viče?) otvaranjem ove teme. Visok sam taman toliko da Džej ne mora da se penje na prste da mi lupi šamar, a kila nemam. Makle su mi se sve kile odkad sam presta' da idem u teretanu.

Меша, вечни алтернативац. :)

180cm 100kg , mada ta kilaza varira izmedju 95 i 102kg.Pretezno misica mada ruku na srce, ima tu malo i nepotrebne mase.Cipele broj 44,45 obim nadlaktice (bicepsa :)) 52cm i tako to ..........

170 cm visine
106 kg težine
Bitno je napomenuti da sam pre mesec i po dana imao 121 kg.
Ali, da znate samo kako sam pametan... ;)))

Ming, stvarno imaš 106 kg?

Visok 142 cm, tezak 123 kila. Skladno, zar ne?

@Nick
Jašta, a stvarno sam imao 121...
Mogu da ti kažem da je to dosta zajebano stanje... :)
Sad sam šatro na nekoj dijeti, skinuo sam 15 kg za mesec i po, a od ponedeljka sam krenuo i na vežbe... Mislim da će do aprila to već ličiti na nešto, naravno ako nastavim sa ozbiljnim pristupom, kao i dosad.

Pa, ako si za mesec i po skinuo 15 kg, dobro je, ali se iznenadih kad videh...Otkad ti je takva kilaža?

Od kako sam se skinuo iz vojske... 2002. godina.
U vojsci sam se natovio k'o prasac...
Inače od 8. do 18. godine sam trenirano karate, i bio u extra formi. Kad sam stao sa treningom počelo je gojenje.
Dosegao sam vrhunac u vidu magične cifre 121, što je skoro 50 kg. više na moju visinu, i rekao STOP - dosta je bilo.
Nemam nikakve zdravstvene komplikacije zbog svoje debljine, ali mi ne pada na pamet da ih čekam... moram da delam na vreme.
Inače, vidim da bi i tebi moglo dobro doći jedno 15-ak kila... kad bi samo mogli da se zamenimo, tj. kad bih mogao da te častim sa jedno 15... :)

Taman sam to hteo da kažem!Ja sam bio bucmast do možda pete godine, posle ne znam šta se desilo.Neki desetak kila ne bi loše. :)