Prijava

@hladan.krompir
Ne brinem ja za Hungare
Orban i Vona su pametno napravili frku 3-4 dana (strogo se pridržavajući zakona o šengenskim propisima) i sada proglašeni za nesigurnu zemlju za izbeglice. Koja fora!

A nama traže da nas proglase za sigurnu da bi MOŽDA ušli u EU 2598
I naravno, što je najbitnije, da bi nam uvalili sva govna koje oni vrate.
Naravno Vučić i Dačić sve to potpisuju da bi na najavljenim izborima mogli da mašu "uspehom otvaranja poglavlja"

Predvidjanja UNHCR da se sa Iračanima, Sirijcima, Avganistancima i Somalijcima očekuje preko MILION migranata

SAMO NEMAČKA očekuje do kraja godine dolazak 800.000 migranata!
Od tog broja biće zadržano oko 1/3
Tj oni iz Sirije i Iraka. Tamo gde je stvarno rat.
Sve ostale šut u bulju pa u sigurne zemlje iz kojih su došli
Merkelovoj pohvale pošto je nevidjeno humana a iza kulisa trijaža i tiho vraćanje svih koji im ne odgovaraju.
Pošto su sve zemlje sem Srbije proglašene za nesigurne ili sa očajnim uslovima za migrante, gde ih vraćaju? U Avganistan? U Somaliju? Madjarsku? Srbiju?

800.000 je za Nemačku manje od 0,9% stanovništva
800.000 je za Srbiju više od 11% (svi vraćeni iz GER, AUS, HUN...)

Srbijo otvori oči
Promeniće ti demografski sastav da bi te lakše ponovo cepali.

ydrawo hladan krompir. donirate li svoje nokte azilantima?

Konačno odgovor... Znači do toga im je, da nas cepaju, je l? Mora da smo mnogo bitni onda, kad prave\ koriste to da bi Srbe pocepali.

Gnjatizam

jebac_presretac
Mora da se osećaš jako ponosno kad pokušavaš da glupostima pobiješ ono što se dešava na ovim prostorima još od kad si ti srao u pelene a ja bio u ratu.
Islamizacija Evrope je zadatak a ne samo cilj svakog Muslimana
Zatvaranje očiju i negiranje svega toga je i dovelo da smo ratovali.
Pametni ljudi će to sve videti i preduprediti pozitivnim zakonskim propisima da im deca ne bi ponovo ratovala.
Neki su to i uradili (Nemačka, Slovačka, Češka, Finska)
Ako ti je cilj uništenje svega za šta su se borili i živote dali tvoji pretci...slobodno

EDIT
Izvinjavam se ako ti klanjaš
onda te razumem potpuno zašto pokušavaš to da minimizuješ i sakriješ

POČELO JE: Sarkozi bi centar za migrante U SRBIJI!

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/588457/POCELO-JE-Sarkozi-bi-centar-za-migrante-U-SRBIJI
http://www.kurir.rs/planeta/azilanti-van-sengena-nikolas-sarkozi-zeli-izbeglicke-centre-u-africi-srbiji-i-bugarskoj-clanak-1921181

TREBA IM MESTA ZA SIRIJCE: Nemci vraćaju 75.000 azilanata na Balkan

Nemačka ove godine očekuje priliv oko 800.000 izbeglica i migranata, što je četvrorostruko više nego 2014. godine, navodi Rojters.

http://www.kurir.rs/planeta/treba-im-mesta-za-sirijce-nemci-vracaju-75000-azilanata-na-balkan-clanak-1921205

Nit luk jeli nit luk mirisali ima da naj.,emo
Srbijo otvori oči

Loše si vojevao, ako su ovakvi rezultati.

A kad smo kod predaka, i protiv fašista su ratovali.
Nije red posrati se po tome. Ja makar to što imam u pelene lepo...

jebac_presretac
Znači klanjaš
Pa onda mi je razumljivo zašto braniš i pokušavaš da prikriješ ovako očiglednu islamizaciju Evrope

А извор релевантних вести на ту тему су Блиц и Курир. Довољно речено.

nego,jel ide neko da volontira?pomaze ugrozenima i te fore?cisto informaticvno.

Др Јанковић
А извор релевантних вести на ту тему су Блиц и Курир. Довољно речено.

Evo ti isto od slova do slova huffingtonpost

Prime Minister Viktor Orban said Hungary would deploy police and troops along its border with Serbia after Sept. 15 if parliament approved a government proposal.

"It's not 150,000 (migrants coming), that some (in the EU) want to divide according to quotas, it's not 500,000, a figure that I heard in Brussels; it's millions, then tens of millions, because the supply of immigrants is endless," he said.

http://www.huffingtonpost.com/entry/austria-and-germany-open-borders-to-migrants-offloaded-by-hungary_55eba52ee4b093be51bbb825

Takodje i ovo kod Francuza u liberation-u

DES CENTRES DE RÉTENTION HORS SCHENGEN
Pour les réfugiés, il propose, comme d’autres, la création de «centres de rétention» en périphérie de l’espace Schengen. «En Afrique du Nord, Serbie ou Bulgarie», a-t-il précisé.

http://www.liberation.fr/politiques/2015/09/05/bouscule-par-la-crise-des-migrants-nicolas-sarkozy-revise-un-peu-son-discours_1376487

Mislim da je ipak ovo naš forum pa je bolje kad svi razumeju kakvo im se zlo sprema od "prijateljskih" zemalja

Srbijo otvori oči

Ako ti toliko smeta idi tuci ih, ubijaj, bacaj bombe na njih.
Najjaci su ti kao otvori oci Srbijo ovo ono, a nista ne radi povodom toga.

Pa upozorio nas je lolo

Pazi papete sad ce emigranti ti upanu u kucu da se klanjaju ololo

A sta si ti sale ucinio u svom malom jadnom zivotu da bi promenio nesto sto se kosi sa tvoim interesima osim sto si klikno na "potpis"peticija preko fejsbuka?

jesi isao mozda na traktoru iz Cacka da rusis Srbiju 5. oktobra?

Nista nisam Bojane.
Al nisam ni srao po forumima i ubedjivao ljude u nesto sto ja verujem, nit sam potpisivao svakakve peticije.

I to sto je tvoj zivot jadan ne mora da je svaciji.

Aj bre ne seri, sve vam smeta, a sedite kuci i drkate kurac.
Idite onda menjajte ko vas jebe.

Meni nista ne smeta i zabole me kurac.

LOL nista mu ne smeta koji vrhunac licemerstva i lazi, pa veci je on covek sto je pokusao da otvori ljudima oci nego ti sto lagis kako ti je sve divno i bajno i kako te "boli kurac" a ustvari nemas snage da bilo sta promenis pa ti je to nesto slicno izgovoru samo sto nije ni izgovor nego vise kao jbg supak sam pa sta

У праву је Сале 100%.
Ова расправа иначе личи на оно кад кажеш за некога како ужасно пјева нпр., и онда ти неко каже па ајд ти боље ако знаш. Па ја и не покушавам да будем пјевач јебем те уста