Prijava

DA SE UVEDE DA STEVČO MOŽE DA PREDLAŽE PO 2 POSTERA DNEVNO!

Neka neka, jedva nađem jedan dobar da predložim.

ovde imaš brdo genijalnih
http://vukajlija.com/recnik/autori/164138/posters?order=time
plus će ti se zahvaliti posterom za svaki predlog

Osim što treba da se banuju nevaspitani, treba redovno da se odabira!
Što nisam uplatio ktitora, jebo me Tito...
Agilni je skroz u pravu! Dajte meni rukovodstvo fb stranice, pa čim se nešto odabere, da objavim na fb stranicu.

Dajte meni fb stranicu, za 3 meseca će imati 100 000 lajkova više i aktivnost će biti ogromna.

Dajte meni pičku i jebaću.

Dajte meni rukovodstvo fb stranice, pa čim se nešto odabere, da objavim na fb stranicu.

Још си ти зелен да водиш страницу, лимуне мој! З-Е-Л-Е-Н!

Nek se neko setio.
Ovo što je Stecan reko, Izijem da se izuzme pravila.

ја бих изузео и пазла.
Јбт бохоре сваки пут од тебе мислим да си онај лик господ бог од пре коју годину, кој ти курац

Kol'ko je dana 1000 godina?

Džordi, Господ Бог je samo jedan to bi trebao da znaš.

Kaizen da na profilu svakog korisnika omogući blokiranje jednog ili više autora, pa da lepo ne mogu da vidim teme koje otvore autori koje odredim, a njihovi postovi na drugim temama da budu "hidden" dok na njih ne kliknem (ali da me pita da li sam siguran). Isto tako ovi autori da ne mogu da me kontaktiraju. Njihovi komentari automatski da se brišu sa mog sadržaja, a da njihov sadržaj automatski dobije minus od mene. Isto da uvede Kaizen Bratske autore™ koje bismo takođe naveli u profilu i da na njihov sadržaj automatski ide plus čim nešto objave i post na temi predloga za odabrane sa linkom sadržaja, a na njihove postove na forumu da se automatski nadoveže citiran njihov post i ispod "+1000".

Hvala.

EDIT: I uvesti skriptu koja će upitati "želite li da izlajkujete autora" nakon što mu u nizu daš više od tri plusa uzastopno.

tema podseća na aktuelni predlog da se uvede porez na kitch i shund! Fašisticki elitizam po kome mala grupa određuje šta je umetnost a šta šund i uspostavlja opšte kriterijume.
I tema šta ručavate danas je objektivno potpuno besmislena ako se pogleda prvi post, ali se na kraju ''primila''.
Ako nešto treba da se sankcioniše je broj otvorenih tema u kratkom periodu. Jedna u nedelju dana je ok, ali ako neko zapne i svaki dan otvara neko sranje treba se banovat.

Agilni to za automatski + i - je glupo.
NISAM ZELEN ZA VOĐENJE STRANICE!!!

Ako nešto treba da se sankcioniše je broj otvorenih tema u kratkom periodu.

+1000

stevčo mislim da je bio ironičan... ipak si zelenbać

Stevčo smetalo
Agilni to za automatski + i - je glupo.

Ajde? :D

Ma kak'i zelembać, u Fejsbuk se razumem k'o u seks!

Glupo je. Ja ne gledam ko je autor, nego da li je dobro ili ne.

Pogrešno razmišljanje.