Prijava

ти јеси млађи од 18 година али ниси особа

U redu, doktore. Moze li se primenjivati kod svih dauna?

moze
iako se kod dauna koji zahtevaju jache lekove moze jasno videti uzbrigan lek zbog totalnog menjanja bnoja i truljenja hrane u koji je ubrizgan,opet njihov slucaj daunozmi je toliko jak da ni ne mogu izvaliti

Koja terapija će biti prepisana meni?

Jedna knjiga mesečno i minimum dva sata živog razgovora sa ljudima dnevno. Farmaceutski stručnjaci rade na otkrivanju leka za tvoj tip samopotapajućeg dauna
Budi bez brige

Jebeni fitoplanktonu

Hteo sam da te nazovem meduza daunom ali pošto mnogo gotivim i volim meduze izjedala bi me griža savesti kad bih tako prelepo stvorenje poredio sa daunom

Ali se fitoplanktoni neće ljutiti jer su i sami svesni svog dauna i posmatraju sebe iz objektivnog ugla. Dakle realni su

Dok farmaceutski stručnjaci istražuju terapiju, nek se svi nedauni koji bi želeli postati dauni jave meni, kako bi ih potopio u vode nečiste daunske. Ukoliko, pak, ne žele da ih ja potopim, neka se posluže metodom samopotapanja.

Obaveštam drage kolege sa Instituta da sam upravo završio svoj prototip daun detektora. Evo slike:
http://vignette3.wikia.nocookie.net/stargate/images/5/5c/Life_signs_detector.JPG

Po kom principu radi detektor?

Detektuje daun koji dauni emituju pomoću senzora za daun. Ti imaš antene trebao bi da znaš

Znači detektor ima ugradjen prijemnik koji detektuje talase sa moje antene.

Каки ми је греота што је Пазл џаба цртао слику Бобу, ех... :'(