Prijava

odgovorio sam na tvoj post za zesa in medium resa

Auh kasnije cu da opisem zesa on je nesto kao amebin proliv.

zanimljiv opis--amebin proliv

Imam info. za kajzena koju cu rado mijenjati za povratak na trecinu puta

кафана је након епског вишевековног сукоба до ногу потукла и расформирала коментаторску секту, чиме је показала надмоћ на сајту, чекаона је небитна фракција

Kad je najjači adut komentatora bio Agilni lako vam je bilo.

Inace ne bih zesa svrstao u dauna jer je on jos ispod dauna ali veceras cu sve podrobno da opisem.

cekaonica je govno koje je iskenjalo govno zvano kafana.

Ollanice, Clan javite se ako ste zainteresovani za moju gore navedenu informaciju (nije proseravanje, vec podrobno istrazivanje)

nisam zainteresovan za ovakve ponude i infoe mi smo ozbiljna labaratorija i ne primamo mito pogotovo neki info,udubio si se u daunu jos vise xd

cekaj,ZA kajzena,ti to nas pokusavas uceniti...stvarno mislis da ce ti to ici?

Jedva sam uhvatio net u Slatini pa da podnesem prvi izvjestaj sa terena.

Pronalazak Picove jazbine i razgovor sa svjedocima koji tvrde da su ga vidjali kako ide u drva neregistrovanom Opel korsom.

Dolazim u selo Slatina koje se nalazi na 15 km sjeverozapadno od Banjaluke. Osim sto je selo poznato po jagodama i termalnim izvorima gdje babe mogu da kisele picke i kao lijece reume (uglavnom samo kisele picke i smekaju mlade bajkere koji su tu na oporavku nakon saobracajke) od prije neke dvije godine poznato je i po prici da je u njemu nastanjen sveti gral daunizma, mladic poznat kao Pic. Prva daun aktivnost primjecena je na dijelu sajta koji je vec u to vrijeme bio neka vrsta sterilne sredine za daunovce i gsje su nesmetano mogli da se kote i sire svoje bolesne klice po ostatku sajta (da u pravu ste mislim na postere). Da ne duzim sa pricom svi znate sta je usledilo kada su daunovci stekli imunitet na malog kera i ostale skec cuvare i poceli da se sire po sajtu poput neke gmo kuge.
Nakon dugo vremena i mentalne pripreme zaputio sam se u rodni kraj Pica da pokusam otkriti kako je sve pocelo i ima li sanse za izljecenje daun populacije iki nam daun apokalipsa prijeti na globalnom nivou.
Izlazim u centru sela, zapljuskije me svijez brdski vazdug i na trenutak zaboravljam razlog dolaska. Par lokalaca me cudno gleda dok piju pivo ispred zadruge. Gledam i ja njih, ne previse direktno ali detaljnijim osmatranjem primjecujem daunizam pete kategorije. Starcima vec odavno nema spasa i sada sam prvi put siguran da sam na pravom mijestu i da jos postoji nada da otkrijem kako je sve pocelo.

Zes-krpeljast tip dauna. Prvobitno je živeo pod kamenjem na lesnim područijima i odatle se noću od 00:00-03:00 imigoljavao iz svoje jazbine i kačio se drugim daunima na vrat uništavajući njihovo priprodno stanište čekaonicu i oneseći konfuziju medju njih svojim odvratnim smradom. Kada je video da ga čak i dauni izbegavaju odlučio je da evoluira, ali pošto njegove ganglije nisu dovoljno razvijene otišao je u skroz pogrešnom smeru. Trenutno živi zavučen u anusne šupline drugih daunova, hrani se njihovim govnima i izaziva bolove preteranim uvlačenjem.

odlicna analiza kboa,vec prva analiza mu je jako objasnila...srecno u nastavku istrazivanja,nadam se da si poneo inekcije za smirivanje daunova sa sobom...takodje i da pozdravim tvoj rad na samom izvornom mestu daunizma

Sutra nastavljam sa izvjestavanjem, baka Stanojka kod koje sam nasao utociste ve ceras mora da gasi ruter jer kako kaze boji se oce grom u ta cuda kada grmi tako da sam za veceras komunikacije bez.

pomazi baku stanojku i zahvali se u ime nashe labaratorije

Olanice sori sto kasnim. Nisam ni ucjenjivo ni nudio mito, samo sam mislio da cu se vratiti na 1/3 puta kad vam dam kejzena. Bespotrebno sam to napisao u postu, jbg.

Ja sam clan cekaonice, foruma, posterisem, ostavljam komentare. I od svih ovih segmenata primetio sa da samo cekaonica raste i jaca. Vremenom ce se svi autori rasiriti po sajtu i vladace bivsi cekaonicari a tada ce biti ljute glave, a u cekaonici ce biti daunovi koji ce se kasnije opet razvijati.

http://i.imgur.com/BmeePru.gif

Očisti dasku poyy