Prijava

женска паника, хау патетик

Nakon što je zapretio Lepomiru Bakiću “Prebiću te kao mačku, udaviću te, cvilećeš!”, Kristijan je demonstrirao i silu nad Radetom, tresnuo ga o zid i bacio na pod. Zatim je u više navrata pretio Maji Nikolić, a preksinoć je išamarao Vladu, šutnuo Miloša i udario Acu, a Jelenu Milošević je čupao za kosu, gađao je sokom i na kraju njenom glavom otvorio vrata.

Ali na kraju njenom glavom otvorio vrata loool

Moram i ovo

Kristijan Golubović je na Farmi pretukao Vladu Stanojevića, Acu Živanovića i Miloša Radičevića, kao i balerinu Jelenu Milošević. Incident se dogodio u noći između četvrtka i petka, a povod su bila dešavanja u šupi, gde su Vlada, Miloš, Aca i Jelena simulirali grupni seks, čime su izazvali Goubovića. Samo su Rade i Milić posumnjali da se radi o nameštaljci i bili su u pravu.

Gledam parove povremeno. Ruzica sinoc plakala jer je marko tvrdio da je imao seks s njom u proslim parovima. Veoma me je uzbudio njen plac. Mislim da bih je razvalio od k. Miljana ima pusacka usta, svidja mi se to. Ona cigancica sa gastozom sto je - handjob.

XAXA, Tibor je baš horni u poslednje vreme

Ona cigancica sa gastozom sto je - handjob.

25 - 30 min., ulje, prljav govor.

Count Zеro

XAXA, Tibor je baš horni u poslednje vreme

ne treba se stideti svoje seksualnosti, covek je seksualno bice

Kristijan zamanuo pesnicom na nekog lika pola stola zaleglo haha i amidža kalabura

Hahahah, jel ga udario ?

a najjace mi je kad se igraju masne fote.kao da imaju 8 god.jos samo fali da se igraju zmurke

hahahaha, sta mu je rekao ovaj ?

da je bolje građen od njega i da može više sklekova da uradi

Kapiram da bi mu onda otkinuo glavu i pola ruke

al "TUČA" jbt ahahaha

jao bate sinoc dobre tuče u gradu
šta bi
ma gađali se plastičnim čašama i prskali pivom
brutala
brutala
jedva živu glavu izvukoh
eee nije ko prije brate samo šakama
sad pištolji i plastične čaše