Prijava

ollanik
daun spikom proglasavam sledecu spiku
-spiku o tome kako sam ja idol bok roku i panceri kao i jos nekima za koje to nikako ne stoji kao normalno neko stanje,nepreterano i nekretenski...ti ljudi objasnjavaju na svoj nacin,koristeci nekad izraze i nacine koje ja koristim i kojima kao vlasnik autorskih prava na njih totalno dozvoljavam jer umeju fino da ih koriste,cesto bolje nego ja...gotoive me jer objasnjavam jako i ja njih gotivim jer objasnjavaju jako i tu nema tog kopiranje,idol i raznih kretenskih sranja koja uopste tu ne stoje a vidjao sam ih vise puta od strane vise osoba i kao vodi se kao neki cinjenica sta vec,koji kuras...cinjenica je isto onoliko koliko je cinjenica da stecan tuce mater svoju...velika je razlika izmedju uzajamnog postovanja zbog objasnjavanja i nekog platonskog sranja...sranja i praznih i glupih prici na vukajliji ima prezilion ali ovo je jedna na koju bas hocu da stavim tacku da je preretardirana jer me iritira ljuto shutnuo bi vas u chmar

autori koje sam video/zapamtio da su su nazvani mojim idolopokloniocima vise od 3 puta od strane vise od 3 osobe a na koje ja ne gledam tako kao vlasnik autorskih prava na svoj stil

pancera
bob rok

pomenuti autori kad god hoce da zaustavu takve kretenske spike mogu to uraditi linkovanjem ovog posta

Прељут кобјасн као и увек. Немам шта да додам. Др. Роцк апрувз √

ЗАНГЕЦУ ОДУШЕВЉЕНИ ДАУН

hahahahhahahahhahahah

tata, linkovo sam ono gde kažeš da ti nisam sinčić

САМО ЈЕ СКРОМНИ ПАРАМЕЦИЈУМ СРЕЋНИ ПАРАМЕЦИЈУМ

ollanik
daun spikom proglasavam sledecu spiku
-spiku o tome kako sam ja idol bok roku i panceri kao i jos nekima za koje to nikako ne stoji kao normalno neko stanje,nepreterano i nekretenski...ti ljudi objasnjavaju na svoj nacin,koristeci nekad izraze i nacine koje ja koristim i kojima kao vlasnik autorskih prava na njih totalno dozvoljavam jer umeju fino da ih koriste,cesto bolje nego ja...gotoive me jer objasnjavam jako i ja njih gotivim jer objasnjavaju jako i tu nema tog kopiranje,idol i raznih kretenskih sranja koja uopste tu ne stoje a vidjao sam ih vise puta od strane vise osoba i kao vodi se kao neki cinjenica sta vec,koji kuras...cinjenica je isto onoliko koliko je cinjenica da stecan tuce mater svoju...velika je razlika izmedju uzajamnog postovanja zbog objasnjavanja i nekog platonskog sranja...sranja i praznih i glupih prici na vukajliji ima prezilion ali ovo je jedna na koju bas hocu da stavim tacku da je preretardirana jer me iritira ljuto shutnuo bi vas u chmar
autori koje sam video/zapamtio da su su nazvani mojim idolopokloniocima vise od 3 puta od strane vise od 3 osobe a na koje ja ne gledam tako kao vlasnik autorskih prava na svoj stil

pancera
bob rok

pomenuti autori kad god hoce da zaustavu takve kretenske spike mogu to uraditi linkovanjem ovog posta

Објашњавате сва тројица љуто, прељуто, тако да ту није битно ко је коме идол. САНУ, универзитет у Масачустетсу и Мирослав Лазански не могу ни да вам присмрде. Моја подршка

autobus

koliko je ovom liku krivo jer ja mnogo objasnjavam i lujmujem,kao i pancera i bob rok,ali za mene posebno mu je bas krivo,poslednjih 17 postova sto sam od njega video je nesto na tu temu...
ne moze da se pomiri sa tom cinjenicom nikako,a ja ga nikad nisam video da je napisao neki objasnjavacki post samo ovako neka isfrustrirana sranja gde misli da moze ublazhiti moja i nasha objasnjavanja///
totalno prenebitan lik i inace

Mogao bih da linkujem i tristačetrdesetšest mesta na kojima mi u maniru tipičnog dauna psuješ majku. Ja ću ipak zadržati veoma visok nivo komunikacije time što ću te isključiti iz nje, maco diskrecijo

Nisam cito temu i boli me penis sta pise, ali samo da velim da su Pazlijine ilustracije dobre.

Pazlijo, stvarno su ti vrhčine ovi crteži. Možeš i mene ovako ko Ollu da odradiš preljuto, samo hoću staljinov šinjel unesto mantila i obavezno ove preterane cvike ko Olla ima što? Dodaj nešto ukrasi, po svojoj volji, siguran sam u tebe.

Autobus je svestan da nikada za svoga promašenog života neće uspeti da ovako preobjašnjava kao mi sa Instituta što objašnjavamo.

Zato mu praštam bes i mržnju prema nama.. Frustriran je ljuto

Bobe? Kako izgleda unutrasnjost Ollanikovog anusa? Imas li nekih anatomskih zapazanja?

I da li si toliko u tripu da ne shvatas da si u tripu da mislis da si coool

Uh uh skech u skechu i just got scatched skečurekšn

Ne znam ja, možda i grešim, ali forsiranje izraza ljuto, preljuto, glava, glavica, daun i ostalih prefiksa PRE pre skoro svake reči te ne čini "doktorom" ili daunom, budi svoj, istražuj na svoj način.

i ja mu prashtam,bobe...nije mi prijatno da moje objasnjavanje izaziva zavist kod nekoga,ali jbg neki ljudi su jednostavno takvi i nisam ja za to da se krivim,a njemu bi bilo bolje da sam pokusa da bude barem nenebitan...

Bobe da li si svjestan cinjenice da je u zadnje tri strane teme pola otislo na tvoje postove? Ako je jedna strana 20 postova ti racunaj da imas 30 apsolutno nebitnih, dupeuvlakackih, umisljenih postova, od kojih su vecina oni "Hahah olle smejem se aj si ti smej pliz aj se smej jer je smesno jer je o tome tema jer ako se ti ne smejes, niko nece da se smeje, ajde olle pliz se malo smej? A olle? Oces? Olle? Olle? "