Prijava

Ko ima Bogdana bolje neka ga izbaci, ne verujem da ce se naigrati u prvoj fazi. Ja umesto Ljulja, Marka Tomasa i Blumsa ubacio Satoranskog, Mahmutoglua i Janisa Timu. Nesto mi je i Dekolo sumnjiv, razmisljam se da ubacim Dairisa Bertansa umesto njega.

ja koje god igrača da stavim piše prebacili ste budžet lol

Aukurac taman juče lepo izmenim ekipu, samo da bih sad pročitao da Dimec ne ide na EB.

Sad moram ponovo da menjam tim, a mryi me :(

ja koje god igrača da stavim piše prebacili ste budžet lol

haahahha ovo i meni bilo juce pola sata umalo ne polomih nesto i reko aj da ne budem srbin i lepo procitam uputsvo kad ono tamo pise da moras prvo da ides na kreiraj tim i da stavis ime

ja baš gledam ta pravila dal da kliknem reko koja još budala čita ova pravila lolo

Ја нисам могао да се одлучим између Белинелија и Ђентилеа, и ноћас избацим Љуља да бих имао обојицу. Потенцијално глуп потез, пошто покривају исте позиције, али Италијани играју са 6 играча, имаће обојица довољно минута, а и требало би да играју утакмице са доста поена. Од њих ме не би чудило ни да заврше на 2. месту, ни да изгубе све утакмице осим са Исландом.

U je, ima nas 25, lepo, lepo. Mogli ste staviti bar svoje nikove odavde, da se zna ko je ko, al nema veze, pohvataćemo se. Mislim i ja sam Drkka, ali znamo se

a ko je Vesna Rivas Bog?

Veliki postovalac lika i dela gospodje. Hteo sam da ubacim Pau Ribasa, njenog spanskog potomka, medjutim nije nam se dalo.

Дука, на већини принтова се виде имена тимова. Ако те не мрзи, направи списак, па метните у први/други/трећи пост.

Aj ubaciću ja to u prvi post

kakve je picketina ova Kosjerina pa majko moja i Boze moj dragi.. ona ce da vodi specij emisije btw

Је л' неки стандардни термин специјала или је у зависности од утакмице кад се буде играла? Видио сам да је Тегелтија у стандардном 23.15 термину сваки дан.

valjda pre neposredno pre i posle tekme i oni pregledi na kraju dana..

Koji sam n00b kad sam kao ime svoje stavio ime moje :(

Sto mi nisi stavio u prvi post da mi se tim zove Ljancester Divided? A, picko? A?

Pa nisi ušao u ligu, popušiš mi mudo!

i ja sam ti poslao pvt, al moze i ovde: MECI I MENE OCU DA VAS DOJIM!

a do tad evo da vam se malo digne borbeni duh i to na tu temu
https://www.youtube.com/watch?v=ex1OV3lZYEo