Prijava

Svako ima svoje želje,neke mogu da se ostvare a neke ne.Ovde možete pisati o svojim željama,podeliti ih sa drugim autorima.Ja ću prvi:
želim da sviram gitaru najbolje na svetu

Да одем у САД , 10ак година , уштедим кинту , седнем са друштвом у нови кабриолет и кренем редом од Мајамија до Лос Анђелеса.Као у оним паљевинским америчким филмовима...

Želeo bih da doživim duboku starost. 100 godina.

Zelim da Mastrixt dozivi duboku starost. xD

U savremenim uslovima je lakše zaraditi milijardu evra nego doživeti stotu. Pa ti vidi, chelsea.

Da, to je sad nova tema, xD...

uuuuuu pa ja bi više voleo milijardu evra nego da doživim sto godina,ionako se svet raspada

@chelsea
Nije! ;)
To spada u temu "Vaše najluđe želje".

@brainiac96
Danas ima i mladih milijardera (ajde dobro, milionera), pre ih nije bilo. Ali su stogodišnjaci danas ređi nego pre. ;)

''Боље живети сто година као милионер, него седам дана у беди!''

ја бих желео да кад деда умре тестаментом зајебе ћала и све препише мени...

kolko deda ima godina?:)

Ja bih voleo da mi Mastrixt kaze kako da "zaradim" milion.

zašto želiš da živiš sto godina?zamisli da si neki otromboljeni starac koji ne može ni sam da ode u ve-ce a kamoli sve ostalo.razmisli o tome

@chelsea
Teoretski mogu da objasnim. Iskustva, za sada, nemam.
Za početak ti predlažem neku literaturu tipa "Kako se obogatiti za godinu dana". Kasnije pređi na zakonsku regulativu.

@brainiac96
Neću da zamišljam, hoću da doživim. Imam ja i drugih želja ali ova bi se mogla smatrati najluđom.

Nije Mastrixt neki otromboljeni starac koji ne moze ni sam da ode u ve-ce, on nikada nece da ostari, a kamoli da umre

nisam ja ni rekao da je on otromboljeni starac,ali ako doživi stotu može da postane

a ja kazem da nikada nece da ostari!

ode ova tema u kurac :)

treba da pišemo o svojim željama a mi se svađamo da li će Mastrixt da ostari:D

@brainiac96
дада је све ближи да оствари жељу оних који би да живе 100 година...ако оћете, јефтино преносим рецепт за дуг живот...