Prijava

Није то ништа. Страшно ће бити, ако она окачи ово.
https://www.youtube.com/watch?v=so_ihpb47og

Налазим звук запаљене буксне привлачним. ЈА ВОЛИМ!

Preminula je tema, ali ovo nije ni bio neki život :(

Eh.. Kad se sjetim. Skuvam nam pileću supu zdžigericom i onda uzmem ono jedno srculence i kažem joj: na ti srce moje, neka imaš srca dva. I ona se smeje, ne iz kurtoazije, ne ni zbog ubogog skeča, nego eto tako, od te sreće neke neobjašnjive. A i volela je džigericu baš. Eh...

Тема није умрла... Само је заспала...

Grofe, nije cijenila pileću supu,
srce joj je janjetinu željelo.

Da mi prizna nije htjela,
već dva dana nije jela,
supa hladna,
ali ipak drago joj,
što se razvela.

Evo, izedi moju džigericu, malena, kao Prometeju će mi izrasti ponovo, samo da ti dobro si.

eh ta norveska i njihov standard neka su prokleti!!! oni su mi je uzeli.ona ide daleko od mene, vise necu cuti njen umiljat glasic i gledati njeno visoko celo.ide u zemlju daleku i hladnu i ostavlja pustos u mom srcu...tuga do neba...

Не могу да јој привуцхем пажњу. Она је са једним ликом који је физички а и у пизду материну и психички 2 нивоа испод (физички фацијално), али је популаран јебем га. Ја се смарам да јој пошаљем поруку, али је она хладна, мртва 'ладна. Кад се у РЛ насмије мојим кеч форама које друге и не интересују, срце ми је пуно, али опет после тога мислим да то није то... Не виђам је често, мада се крећемо у релативно истим круговима, а кад је видим, осјетим се као амерички клинац којег ћале први пут води на бејзбол утакмицу. Размишљао сам о сваком могућем сценарију о њој, али ме маштарије одвуку у потпуно други свијет од правог и изгубим осјећај за њу, за стварност, све док не почнем од муке да пишем пјесме.

Закључак који аватар да изаберем да се осјетим боље

Nema šta da se osećaš bolje. Ova tema je samo da osećaš. Nema bolje, nema gore. Osećaš, a to najčešće znači patiš i to je dobro. Pati i prenosi ovde i ne diraj avatar, odgovara za patnju

Закључак који аватар да изаберем да се осјетим боље

jesen pocela, pocinju i kise. tuyna emocija buja, sto izvire i iz tvog setnog posta prepunog nemira sto pada na tvoju dusu poput sasusenog lisca. preporucujem crno belu fotografiju po mogucstvu visoke rezolucije, mozda tabla neke engleske taverne u tihoj noci...

Хвала Тиборе, али још више хвала Грофе... Осјећам...

Na današnji dan sam je zavoleo. Na današnji dan otišla je. Kakav groteskan jubilej, ne znam da li da radujem se ili tugujem.
Zato sam se organizovao: do 13:30 se radujem, posle jadikujem.

ne znam sta cu sa sobom

Ako poželite da se ubijete ili se dvoumite, samo izađite na autobusku stanicu u Ljigu, to je najdepresivnije mesto. I onda ćete lepo dasubijete lišeni dilema.
Samo prvo regulišite testament i to, nemojte da se deca svađaju posle

Која ђеца... КАД МЕ ОНА НЕ ВОЛИ

Uvek ti je sigurnije da se rokneš.
I dalje te neće voleti, ali bar će bol biti manja.

У ствари немам воље ни за чим. Ни за рокањем. Ни за мјузом. Ни за собом. Не бих ништа. Хоћу све. Хоћу ЊУ.