Prijava

Dobro, onda ipak neću, zbog vas...

haha vidi ga andjelko kako se polako opet primice fmn al kasno bajo provalila te je

Анђелко и Незаборавак
https://www.youtube.com/watch?v=Ls0WfopgR9k

ЕДИТ: Једва сам нашао филм, па тек онда назив песме. Нисам могао да се сетим ко је певао песму.

Ok, ali ipak dalje nastavljam sama... Anđelko, žao mi je :(

https://www.youtube.com/watch?v=HCm6gRHINqA
I would fly to the moon and back if you'll be my baby...

kao sto svemu dodje kraj pa tako je i vasok ljubavi. to ne znaci da ne treba da ostanete prijatelji, ko zna jednog dana cete se smejati svojim mladalackim ludostima kad budete oboje imali porodice

gledao sam titanik sa njom.oci su mi bile pune suza suzdrzavao sam se da ne briznem u plac a i njoj nije bilo lako.na kraju mi je rekla-isplaci se slobodno..moja beba, moja podrska moj zivot moje sve

Upoznao sam je sa svojim roditeljima, zavoleli je na prvu, narocito otac.
Sada zajedno tugujemo

Ako je ljubav zločin,
u zatvor strpajte me
Ako je ljubav pesma
Hajde da pewamo

Dugo pričamo telefonom i najteže je kad treba da prekinemo i onda bude hajde ti, ma ne hajde ti i niko neće to da učini, nego idemo na tri četiri sad i onda istovremeno spustimo.

pitao si da ti vratim duks.. ali čime onda da brišem suye...

Da znaš kako hladna je prazna postelja...
Ali ne znaš, naravno, kad ti je on tu svako veče i greje te svojim dlakavim dugim vrlo toplim stopalima :'(

Svadba neka u komšiluku, drugi dan pod šatrom pa kaže
Sa tobom sreća kuca na vratj....

Ja još čuvam njene prljave čarape koje je zaboravila jednog kišnog dana kad joj je čizma propustila nakon što je nagazila u kaljugu ispod jastuka. Natapam ih svojim slanim suzama. Onda ih iscedim usta i plačem te iste suze. Kruženje ljubavi.

Svadba neka u komšiluku, drugi dan pod šatrom pa kaže
Sa tobom sreća kuca na vratj....

Није шатор, али може да прође.
https://www.youtube.com/watch?v=KxS_g2nDRow

СВИ ТЕ МОЈИ ИШЧЕКУЈУ ЖЕЕЕЕЉНОООО,
ОД ВЕЧЕРАС, ТО ЈЕ И ТВОЈ ДОООООМ!

Koliko ja volim ovu pesmu. Mislim da mi najviše izvuče para na svadbama kad mi se neko drag udaje uz Tužnog čoveka kralja propadanja

Devojka ostavila laptop kod mene, i jbg, ja radoznao morao da udjem da vidim sta ima. Preronjam ja ceo lap top i nadjem neki folder, u njemu slike njenog bivšeg dečka, njih dvoje zajedno, jedna slika kako ona drži njegov kurac u ruci i smeje se, a onda nadjem u jednom skrivenom folderu par snimaka, ona njemu puši, on je jebe zguza i snima odozgo, i posle se ona okrene, on joj svrši po faci, ona se smeje. S jedne strane sam i ljut i besan, sa druge shvatam da je normalno da je imala momka pre mene i radila sve to s njim. Ali opet, ljubomora je jaca od mene. Najgore od svega je to sto mi nikad nije rekla za sve te perverzije, kad je trebala da mi puši rekla je 'ma ne znam ja to, nikad nisam radila, gadi mi se' itd, i što ne smem da joj kažem E JEBI SE, ZNAM SVE VIDEO SAM U TVOM LAP TOPU jer ću ispasti paćenik, bolesno ljubomoran, kao narušavam njenu privatnost, kako sam mogao itd. Moraću da se jedem u sebi i ćutim do daljnjeg

Претужно. Док он лије горке сузе, њој се сузе низ бутине сливају... :,(