Prijava

ahahhaha jbg sad sam provalio da sam se zajebao

Lukac, izaberi koju reakciju da skinem.

Aj onu sa kosačicom. Draži su mi Rik i Morti.

Ženu je nazvao njen zet i rekao joj da njen bivši muž dolazi da je ubije. Ona je nazvala policiju, ali su joj oni rekli da ne mogu ništa da urade sve dok se on ne pojavi u njenoj kući. Čovek je stigao u roku od 15 minuta, ubio ženu i još četvoro ljudi.

Mozete krenuti sa glasanjem. Pravila su ista. Zamolila bih i takmičare koji nisu prošli da i oni daju svoj glas. Hvala!

I? Šta sad? Ne smem da glasam za sebe ili smem ili glasam za dva para ili samo jedan?

Ovde mora nova pravila za glasanje, nema grupa.

Glasa se za 2 para iz grupe i ne glasa se za sebe. Tako nešto možda?

Opet ima mesta za dve grupe od po dva para... Partizanko, kako sad glasamo?

Чеги гласа овако:

ДЕФИНИЦИЈА:
3 поена - Bruce
2 поена - Valdemar

ПОСТЕР:
3 поена - Lukac Zeleni
2 поена - Ogundu

РЕАКЦИЈА:
3 поена - Žajk
2 поена - Vladimir Putin

Jel može ovako. Ne moš glasat za sebe. Ni za svoj par. Nije lepo. Po istim pravilima.

Glasaš ovako:

definicija: autorX 3boda, autor Y 2boda
poster: autorY 3boda, autorZ 2boda
reakcija: autorZ 3boda, autorX 2boda

npr.

Ili da kažem glaso Čegi i to je to! Pa da teret odabira svalim na njegova pleća - ni krivog ni dužnog. Mnogo bre otežete. ;) (smajli koji namiguje i poručuje - šalim se)

Slobodno okoncavaj. Moji glasovi su krajnje objektivni, kvalitet na prvom mestu. Doduse, na jednom mestu je moglo drugacije al ajd :)

Ako su kazneni poeni isti kao u pršlom krugum, ja neću glasati da uvćeam svoje šanse!

E pa da si znao da će me mrzeti da sabiram mogao si drugačije glasati. Al... Sad je gotovo. Sačekaćemo još par sekundi, ako bi se neko bunio protiv ovoga.

A sad ozbiljno, ide vikend, glasajte do 13:00, pa da se bavimo bludom i razvratom...

ДЕФИНИЦИЈА:
3 поена - Valdemar
2 поена - Fender

ПОСТЕР:
3 поена - Ogundu
2 поена - Lukac

РЕАКЦИЈА:
3 поена - Putin
2 поена - Lukac

Eo Brus i ja isto razmisljamo. Cak mi je i "kostur" iskopirao :)