Prijava

Ma menjao sam pre neki dan, nemam Singltona

Čestitke Beniju na zasluženoj pobedi, ako se ne varam od prvog kola je bio na prvom mestu.

A ima još dva kola cela, 30 razlike jedva, ne zaluđuj, tek očekujem da se zakuva kod vas :)

Gotovo je, Coa. I ja sam se prebacio, a lepo je pisalo šta je nagrada. Ode Slovenac neki u Berlin, to je okej.

Jeste stvarno Benisijo pobedio zasluženo, čestitke od mene i moje porodice.

Ostaje žal što ni u jednom kolu niko od nas nije bio blizu sata, ali dobro, tu je uvek ona... sledeća sezona.

E da, treće mesto za mene - kul rezultat.

A gotovo? Pu, ja pojma nemam, mislio sam da se ganjamo i na f4.

E pa onda dobro, čestitam beni, zapišao si nas od prvog do poslednjeg kola, a i šarao si, korektno od tebe, svi smo dobili po malo.

Ja ću da se zadovoljim titulom najboljeg rukija sezone, gubio sam se previše u prvoj fazi (A1) da bih bio konkurentniji vrhu, kasno sam ušao u sistem, sledeće sezone će već biti zanimljivije, ako nam ostane sajt do tad.

I drago mi je što sam bio najbliži satu od svih ovde, na svega 11 poena, samo da se pribeleži.
(dživdžan: A šta će mi sat kad imam telefon, glupost.)

Ja sam Karl Entoni Tauns, jedi govna.

Аупичкуматерину, мислио сам да си већ играо фантази у ЕЛ, изгледа да сам се преш'о, играо си фудбалски и онај на ЕП у баскету где сам играо свој први фантази.

Океј, ти си црнчуга, ја ћу бити никола јокић нпр.

To bi verovatno bilo to i od mene, Coukg ne mogu stići, a ispod 7. mesta teško da mogu pasti, nije loše za prvi put.

Sve čestitke Beniju i ostalima od kolubarskih pastuva i porodice.

Дука, не игра се фантази на ф4, стварно си слепац брт! Готово, крај, нема више ове сезоне. Јеботе, треба ли вам цртати, шта? Слепчине.

A ne seri? Ok brt, nisam znao, nepripremljen ušao sam u ovo priznajem

А ено два-три поста изнад сам се и ја испалио, нисам имао појма, не срди се xDDD

hvala drugari, jasno da je sam ja karl entoni tauns, ali pošto sam istovremeno i stef kari, onda ću roy da prepustim mom velikom prijatelju stevanu da proslavi to kako treba. mlata je kavaj, pobedio bi da mene nema. coa, ti možeš da budeš norman pauel

Sve ok brt, ne srdim se ja tako lako, a i potrebno je malo varnica eh kad se setim nba devedesetih pa pistonsi kako tuku džordana to je bila košarka a ne ovo danas svi dobri sa svima svi se kao druže i izvinjavaju se kad naprave malo jači faul

čestitke beniju, bio si najkonstantniji i zasluženo nosiš ovaj pehar svojoj kući

što se mojeg učinka tiče šta reći....Stavim Abrinesa on da 2 poena, izbacim ga on sledeće kolo da 17 i tako cele godine.

Sutra F4 napaćeni narode!

http://fantasynova.rs/

Има овај бесплатан турнир, можемо да окачимо овде тимове, па да видимо како ћемо проћи.

дај тим, сад ћу ја да збрчкам нешто, да пратимо.

бени, млатони, шоми, дио, остали, 'ајде.

http://i.imgur.com/l6NoUPa.png

метода офрље, сад бих нешто мењао, ал' нека га ето чисто да испратимо.

какве су пропозиције, има ли овде бонуса од 10% кад играч буде у победничком тиму?