Prijava

A tako će i da bude, svi (bar ovih desetak koji igraju) ćemo imati iste timove, uz eventualno dva različita igrača, a trebalo bi baš da procveta neki bred oleson da bi se neko iole odvojio, dakle teško.

Ја нисам ставио Навара! Лудачки потез, идем на све или ништа!

Drejper Satoranski
Singlton Dilejni Ribas Abrines
Doelman Rendolf Tomić Klaver

Ja imam Perperoglua umesto Singltona.

Isto k'o mlatoni, samo navaro umesto ribasa.

gde ja da pratim statistiku sada pošto je evroliga retard i nema live statistike za ovaj meč?

Slabo nešto radi, rendolf ima 7 poena posle 1/4, satoranski 6, dolmen 0, abrines 0, dilejni 3 čini mi se.

aj vidi mi dilejni i navaro asistencije i tomic i rendlof skokovi

фалило ми је 11 бодова за сат, ово је најближе што ћу му икад бити, хах.

Benisijov i moj tim jedina razlika Navaro - Singlton. A do dva minuta pre zaključavanja sam se dvoumio koga od njih da uzmem i rekoh ne mogu da navijam za Navara pa to ti je, ko ga jebe

Ја синглтона нисам ни испратио статистички, гледао га онако успут, видим да има проблем са фауловима, још омаши оно куцање дегенерик, и против звезде је исто 'нако, реко' ок, солидан, 14 поена, биће по неки скок, изнуђен фаул неки, кад он бедних 7. нисам очекивао.

Mnogo zuji, malo meda daje - Singlton

избацио сам синглтона, ризикујем с брекофом, иако није убо тројку у 4 утакмице с барсом, мислим да ће морати још неко да повуче сем рендолфчине и дилејнаре ако намеравају да добију, а он свакако може.

и још сам разматрао да ризикујем с биковим или аројом уместо дрејпера, хрват (хех) свакако не може преко 10 па све да се игра 4 продужетка, а биков и аројо... ћелави сумњам да ће и сад добити више од 6 минута на утакмици, ал' ако случајно убоде једну-две тројке, ко би га знао...

и да није неко узео лавала, шта је с њим, је л' фит сад потпуно?

идемо на сат, идемо на сат!

Ја опет без Навара.

Brekof nije igrao poslednju u VTB, ne znam jel zdrav. A pre će Dorsi da igra od Lavala, bar tako mislim.

Jebemti mislio sam da se igra u 20:45 kad ono sad poluvreme ahaha.

A što ne bih izbacio singltona zunzaru... Ništa od sata ni ovaj put :(((

Mlatoni, bolje što ništa nisi dirao. Istina, jebe te ribas, al' imaš singltona koji igra utakmicu karijere :)