Prijava

www.ipetitions.com/petition/­
NoKosovoUnesco
Bez proalbanskih fazona molio bih

Biće opet ustaj kuko i motiko.

Vadi zardjale viljuške, bolje nema

Kopirajte i ovo nokosovounesco uz link, neki bag je u pitanju. Ne daju dušmani www.ipetitions.com/petition/­
NoKosovoUnesco

А смејемо се шиптарима ''хахахаха каква вам је војска''

а и њихови хакери оборили више наших сајтова него манастира и цркава што су срушили.

Сумњам да ће ико у европским тим срањима, да не кажем заједницама да прихвати ову петицију.

ne radi ti link

podseća me ovo na jednu akciju studenata biološkog fakulteta. Ako se sećate kad je bio popularan onaj klip gde prikazuju kako kinezi deru žive kerove i prodaju ih na pijaci polumrtve i krvave.
Evo, ovaj.
https://www.youtube.com/watch?v=_qHdJoojJ_w

znači, okupila se jedna solidna grupa studenata biološkog fakulteta u beogradu, napisala peticiju i poslala pismo OBAMI da spreči ovu okrutnost

i ovaj htedoše srušiti

znam, napisao sam i zašto

bitna je volja, šta će biti, nije na nama da odlučujemo, na nama je da pokušamo

podseća me ovo na jednu akciju
studenata biološkog fakulteta. Ako se
sećate kad je bio popularan onaj klip
gde prikazuju kako kinezi deru žive
kerove i prodaju ih na pijaci polumrtve
i krvave.

samo što ćemo ovde mi vršiti ulogu kerova ukoliko se ne suprostavimo

Opet mi žao ovih životinja :/

Како бих волео да онај Корејски председник одвали једну нуклеарку на овај део Кине где кољу керове, и да им смањи популацију за једно пола милијарде...
маму им јебем, да су имали Хитлера близу не би били оволико блесави...

Не волим мачке, али далеко од тога да би их клао, или јео јеботее...

Болештина...

Волео бих да сам Путин, спржио бих целу планету, не би било живих, али не би било ни будалетина...

било ови што и не знају где је Србија, тек косово, или ови жутаћи што једу песеће месо...

Дабогда се подавили и једни и други једући своје органе...

Ja se nadam da će se baciti dosta nuklearnih bombi po planeti i da ćemo svi izginuti ko pičke.

Kapiram da će se u jednom momentu na planeti formirati elitni klub "onih koji su vredni da prežive", a ostalima po eksplozivna naprava sa plutonijumskim punjenjem

@Makaronac
+1
ili da preživim ja i pičke

Jedan vaš potpis - psetu88 evro više po kvadratu.

Свако по једном да јебе, па да сви колективно најебемо....

Ma neka, samo jišta pičkousti da ne potpisuju i za koju godinu sa Ruskim naoružanjem upadamo na Kosovo i teramo do Grčke.

Deki kaze se po aru

U aru imaš 100 kvadrata, šta ti je bolje?

Ma neka, samo jišta pičkousti da ne
potpisuju i za koju godinu sa Ruskim
naoružanjem upadamo na Kosovo i
teramo do Grčke.

UIDEMO, TAJ ENTUZIJAZAM SAM ČEKAO

Ма, дајте само да пустимо отровану јањетину међу Шиптаре и решен проблем. Шта ће вам мотика?