Prijava

Šta je to što bijelci inače rade a ide vam opasno na kurac.

Za mene su to:

1. Nošenje starki

Realno nema gorih patika. Baš ne mogu da zamislim zašto bi bilo ko nosio patiku koju bukvalno moš da baciš poslije mjesec dana i da pritom imaš 3-4 pari istih, a za taj keš si mogao uzeti bar dvoje baš vrhunskih patika koje mogu da se nose fazon do kraja života.

------------------------------

2. Izbacivanje na fb statusa tipa "sa (ime prijatelja) u (ime nekog fensi kafića)"

Ostroga mi, danas sam poslije sigurno bar pola godine prvi put prelistao onu početnu stranicu na fb i ladno izvaljujem 5-6 retosa koji kače takve statuse. Šta? Oćeš da dođem tamo sad ili da ti se divim što piješ sokić od breskve kod tvoje stare gimnazije :3 Mrš bre

------------------------------

3. Nošenje šalova (ne odnosi se na navijačke mada to je realno šabanski)

Koji kurac jebo te, 90% ih nosi kad nije hladno za šal a ono kad ih nose bi bilo 10x lakše samo nabiti kapuljaču... Bijelca bukvalno prepoznaš ako vidiš da ima više od 3 sloja odjeće na sebi... ljeti.

------------------------------

4. Čitanje knjiga u parku

Pa znači ne razumijem stvarno, oćeš da te penzioner neki pohvali što si pametna glavica. Mrš majmune.

сликање старбакса и тих гована

slikanje sa crnjcem na moru

сликање старбакса и тих гована

Nema kod nas ođe ali kapiram da je u rangu onih što odu u BG i slikaju se u McDonald's-u... i naravno izbače status da si tamo.

slikanje sa crnjcem na moru

lol da brt, slikavanje sa crncima na moru je slikvanje sa magarcem/pitonom za starije od 14 godina.

odlazak na sajam automobila

Slikaju knjige svoje ukoričene nekim najlonom iz fotokopirnice kod fakulteta i markere i kafu i čokoladu (za bolje pamćenje hehe) i izbace na instagram hešteg ispitni rok hešteg uči seeee

користе смрдљиви селфи штап

иду у фенси кафане

odlazak na sajam automobila

Smaračka ekipa tamo? Nikad nijesam bio al kapiram da bi bilo kul viđeti neka bijesna kolica uživo, naročito da vidim kakva su unutra jer neka izgledaju kao spejs-šatlovi.

Slikaju knjige svoje ukoričene nekim najlonom iz fotokopirnice kod fakulteta i markere i kafu i čokoladu (za bolje pamćenje hehe) i izbace na instagram hešteg ispitni rok hešteg uči seeee

Ovo +1000

I ispod obavezno rasprava tipa:

-Jaooo ja još ništa nijesam takla nemam pojma kako ću sve stići :((((((
-Ne gine nam avgust xDDDD
-Ako nishta zajedno padamo :DDD
-(sličica tužnog kucka iz onih opcija sa strane)
-(malo drugačija sličica tužnog kucka iz onih opcija sa strane)

Mere koliki im je kurac.

Naprave ženski nalog na Fejsu da bi muvali drugarice.

Naprave zajednički nalog na fejsu sa verenicom

Želja im je da postanu piloti.

Naprave zenski dupli na Vukjaliji...

Nose cvike bez dioptrije, zavrnute hlače uskih nogavica, duboke tene sa jezikom naprijed i onu šalu na stranu od frizure. Pa se čudimo, oklen bijela kuga, oklen vještačka oplodnja.

Када пишу блогове о мушко-женским односима

Када пишу блогове о грувању самопоуздања

Када пишу блогове