Prijava

Mada mislim da me jos vise nervira pantole

PANTOLE JEBENE PA DAJ JBT ZAJEBAVAS LI ME

Koje patike od 150e mozes nositi do kraja zivota?

Pa ne mislim bukvalno do kraja života ali dobro, u svakom slučaju dobre makserice npr. možeš nositi dosta dugo.
Mada kapiram si postavio pitanje da bih ti ja ovako odgovorio pa sad da mi kažeš da su to patike za šabane he he.

Kod vas??? Nije ti ovo Bosna međede. Srpsi sajt je ok?

"Tole" ćeš često čuti u Hercegovini, đe je Ninka da ga pitamo?

EDIT:

http://www.dodaj.rs/f/3T/hp/37m0ZiKB/untitled.png

Tipičan primjer lika koji nosi toooole.

Бохор
Kod vas??? Nije ti ovo Bosna međede.

Jebo ti međed prvi red na sahrani.

Psovanje je tako 2011
Pa međed si, ali je gore još ako se stidiš toga.

Mada kapiram si postavio pitanje da bih ti ja ovako odgovorio pa sad da mi kažeš da su to patike za šabane he he

nisam stvarno. Meni su neke adidas trajale dobre 4 god a osim toga sve do 2 god i starke i ribok i er maks.

Бохор
Psovanje je tako 2011
Pa međed si, ali je gore još ako se stidiš toga.

Bohore, bolje i to nego biti situiran neradnik bez stila i stida.

Tačno možeš iz Bosne al Bosna iz tebe nikad. Balvančino jedna. Ne znam da li znaš da ne možeš suditi o ljudima koje ne poznaješ.
Kod nas za to ide zubić pa hahaha kralju nisu serveri sajta u semberiji ok? Nema zera nema hlače ili se ponašaj ko Srbim ili magla.

Jebo ti međed prvi red na sahrani.

Mator čovek a ovakav rečnik. Sram Vas bilo gospodine, ovde ima i male dece.

Kupio je drugar neke italijanske cipele za 35 soma dinara, kao građevinske, ali kažual, atestirane na bacače plamena, meteore, tečni azot, kojekakve pizde materine, stvarno mogu da traju do kraja života, pritom nerealno udobne i ventilirane

ili se ponašaj ko Srbim ili magla

A kako se to neko ponaša kao Srbin?

EDIT: Serveri su u Njemačkoj.

Celtike vidi. Psuješ na random post najgrđe a formirana ličnost, bar se nadam, porodičan čovek ako ne lažeš i slično.
Ajde ti polako na Šta danas ručavate pošto te supruga dresirala da kuvaš, vidim da se razumeš a za to je potrebna praksa dok je ona verovatno poslovna žena neću sad da nagađam pošto ne znam.
Iako imaš godina ti jednostavno nisi spreman za život van Semberije.

nisam stvarno. Meni su neke adidas trajale dobre 4 god a osim toga sve do 2 god i starke i ribok i er maks.

A dobro brate, ali ti makserice nosiš i po ružnom vremenu i šetaš sa njima kroz blato i po raznim sranjima. Idi tako sa starkama i moš ih baciti poslije mjesec dana.

Mene iritiraju belanca mnogo brt volim kad je žumance rovitije ali onda belance se ponaša kao sperma jbg