Prijava

Sramota da ovakva serija nema svoju temu!
Mnoge obraduje svaka nova epizoda i pošteno nas nasmeje!
Mnogobrojni štosevi dižu kvalitet ovoj seriji :D

Jaoj sto su komicni hahaha

Bledooooooo, peraaaaajo, triglaaaau :)

Свака част Андрии башје добар глумац стално га гледамо преко телевизора хахаа башје смешан кад намести уста онако па чкиљи очима хха јаој умиремо један је Бањо поздрав из Чаглавице
Е да Анђелка добра снаша јао мала

Ja se radujem i cela moja porodica što se Anđelka i Andrija snimaju pa se skupimo kad dođemo sposla iz škole i vrtića pa svi za jedno gledamo anđelku i Andriju da se smejemo u ova teška vremena pa nam bude lakše

Garantujem da 85% vas koji pljujete niste pogledali nijednu epizodu Andrije i Anđelke. :P

није ово баш толико срање мислио сам да је нешто ко курсаџије. мада јесте исфорсиран сељачки хумор. нешто као нпр букс оф књиге тај ниво

иначе добро је па се трипујете да сте сви богови хумора овде на вукајлији лол

svaki humor je za budale, ozbiljni i inteligentni ljudi se nikad ne smiju.

Izgleda kao da je sad u modi popljuvati sve i sve staviti u rang kursadžija, jer samo vi znate šta je pravi humor. Toliko je isforsirana priča da ovo dvoje nisu smešni, da je postalo jako dosadno slušati sve to.
Mada iskreno ja ih ni nisam gledao, osim onog klipa mislim na slovenčkoj granici i to uopšte ne deluje toooliko neduhovito koliko vi pokušavate da predstavite

samo vi znate šta je pravi humor

zapravo ne zna niko, ali ti to ne smeta da napsujes sve pokusaje istog.

Tako je, Anđa i Andrija su najjači :D xD

Tako su poceli i Dragan Nikolic i Milena Dravic. Posle je Zdravko Colic zguzio Milenu pa Dragan namestio da ga jebu pederi. Susta istina, svako slovo .

imam tu neku fantaziju sa andjelkom u kojoj su joj usta pretrpana onim malim 7days kiflicama od cokolade

imam tu neku fantaziju sa andjelkom u kojoj su joj usta pretrpana onim malim 7days kiflicama od cokolade

hahahahahahah

Aj sad, vi što kažete da mi koji pljujemo ne znamo šta hoćemo i da je moderno pljuvati, odlgedaljte ovo, sa akcentom na naslov teksta, pa onda recite.
http://www.24sata.rs/sest-najboljih-fora-andrije-i-andelke-uz-koje-cete-se-smejati-ceo-dan/20739

Haahhaahah pokidali su sa ovim štosevima.
Mada ima još dosta dobrih fora, šteta što se nisu našle na listi :(

Andrija Milosevic mi je bio iritantan prije nego sto je to postalo popularno. A sad neovisno od A i A teme pitam sta je to dobar humor? Je l stvarno mislis da se neko ne moze posprdati sa na pr Muckama? HAHAHHA GLUPI DEL BOJ FOLIRA FRANCUSKI HAHAHHA BONZUR AHAHAH

Dobar humor je Mrtav ladan, ringeraja...