Prijava

Ajde terajte se u kurac pička vam materina kad moram da se spustim na ovaj nivo i da psujem. U MI SMO VUKAJLIJAŠI MI SMO KUL SVE OSTALO JE GOVNO. Daj nemoj da se zajebavamo nubine, na ovom sajtu nema 3 duhovita čoveka i sad ste vi kompetentni da ocenjujete nečiji humor? Ma važi. Što se mene tiče samo je Amidžić baš baš jak debil inače Kesić, Ivanović, Andrija i šta ti ja znam je podnošljivo jbg. Ništa to sad nije vau ali ono više se nasmejem kad Andrija ispriča retardiran vic sa sve imitiranjem pijanca nego da čitam ovde postove isfrustriranih 30+ muškaraca koje žene kući dresiraju a oni dođu ovde i istovaraju đubre. Mrš bre nemoj da jedete govna

nego da čitam ovde postove isfrustriranih 30+ muškaraca

30+ muškaraca

Jedeš govna na starnosnoj osnovi. Ili si ovde mislio na onih drugih 30+ pa te to vređa? Dakle, obožavam ovo. Neko u zajebanciji ispljuje nešto što je, realno, onako, malčice za pljuvanje, ali je ljude iznerviralo što se u medijima predstavlja kao "najsmešnija stvar koju ćete danas videti" pa ga zato i pljuju. I? Pa šta ako se pljuje?
Jebo vas Deki Pantelić, snobovi, pljujete sve što postane iole poznato i popularno a želi da bude i duhovito, a onda kad neko popljuje Andriju i Anđelku (eeeeeej, Andriju i Anđelku, prevedenu i prilagođenu KANADSKU seriju) onda je to kao fuuuuj, kako se samo drznuo neduhoviti bednik da nešto drugo proglasi neduhovitim?
Sere mi se od toga. Sere mi se hronično i od Vukajlije cele u šta se pretvorila. Sere mi se od vas prekul autora koji isijavate frustracije a da ni sami toga niste svesni. Uostalom, odoh stvarno da serem da ne serem više ovde.

2 puta sam pročitao post ali nisam uspeo da izvalim šta si hteo da kažeš pa ako možeš...

sta bre malcice za pljuvanje,treba neko da im se posere na glavu.dosta bre vise sa emisijama za maloumnike.mozda bi mogla da bude donekle zabavna serija da ne glume ona dva debila

Pa Bohore, hoću da kažem da sereš i ti kao i svi ostali koji sad, zaboga, pljuju ove što pljuju Andriju i Anđelku.
Pljuvale su se ovde mnogo duhovitije stvari, da bi se pokazao vukajlijaški elitizam, a sad je odjednom sranje ako se pljuje ovo sranje. To je novi oblik istog tog elitizma i od njega mi se opasno sere.

U jbt sad kakva sekspirovska dilema pljuvati ili ne pljuvati pitanje je sad!?

jao bre pa bohor to gleda, zato mu je krivo.moze jasno da se zakljuci da gleda andriju i andjelku.u vremenima kad su svi filmovi i serije svima dostupni neko uzme da gleda andriju i andjelku..tragedija.i ne moras da imas smisla za humor da bi zakljucio da je ova serija sranje.kao sto ne moras da budes pisac da bi znao dal je knjiga dobra..kakva glupost.

Evo zamisli da sam se zgrozio nad svim pljuvanjima Vukajlijaša ka svemu od kako je sveta a nisam išao na sve teme posebno nego sam napisao na ovoj temi. Fejlovao si.
Svi vi koji kažete da su A i A sranje okačite mi nešto vaše duhovito. Bilo šta. Nema jbg, kao i ja što nemam. Po ovom postu mogu da se poseru sad Mangulije posterima, Dankan svakim petim posterom sa duplog Rađard svime što radi i Deranje opet periodično. Ovo je moj ukus odma da kažem. Ima ljudi koji vole kursadžije jbg. I sad sm svi humor kritičari? Nismo lepi. Ne možeš da sereš pilotu kako loše vozi avion a sam ne znaš da ga upališ.

A bre Bohore, valjda znam šta mi je smešno a šta ne? Ili bi trebalo da pitam nekog dokazano duhovitog da li da se smejem? Ili, još bolje, da verujem "Blicu" pa da se lepo smejem ceo dan kako mi oni sugerišu u naslovu?
Edit: I, da dodam, ja nisam učestvovao u pljuvanju svega i svačega baš zato što me takav stav nervira. Ali su me ovi iznervirali zbog kampanje. Eto.

e do kurca..kad bi to bilo tako onda ne bi ni ti imao pravo da kazes recimo za jk da ne zna da peva zato sto ni ti ne znas da pevas..dajem primer.

Mogu da kažem Labkove ali moje mišljenje je mišljenje obične mase koje se manje ceni od mišljenja Šabana Šaulić. Masa - psi laju karavani prolaze. Konstruktivna kritika se može dati ako si doktor te struke. Zapleo sam sad al razumeš me.
Advokado šta je tebi smešno? Daj neki primer, bilo šta, tvoje nešto ili nešto što gledaš i grohotom se smeješ svejedno

mozda je andrija dobar za nase standarde pa ljudi koji ne znaju svetske standarde misle kako je on super a ustvari je jadan.

ovo me podsetilo kad sam uzeo da gledam neki iranski film, vidim ocena na imdb prejaka, kad sam ga pustio nisam izdrzao vise od 10 min.irancima je taj film vrh a realno gledano film je gori i od malog bude

Kakve veze sad ima šta je meni smešno? Ovo mi nije smešno. Lažem, izmamilo mi je par osmeha ali nedovoljno da bih ga proglasio zaista duhovitim jer je više momenata koji su mi neprijatno nategnuti.

poenta svega je da nema potrebe da se majmunisete ovoliko zbog ove serije, ne svidja vam se ok ne gledajte, meni su nabijali da gledam neke scene i ja razvucem osmeh i klimnem glavom na izgovoreno "kakvi kraljevi", sta sad treba da se svadjam sa ljudima, vi ste debili pazi ovo sad i pokazem im nesto sa vukajlije ?
uopste nije prelosa serija da se pljuje toliko, a kao sto sam rekao, postovi sa prve strane su 10 puta bedniji od a&a
shvatam i da vas nerviraju naslovi jebeni, ali onda pizdite na novinare, koji jesu sljam najveci, bas sam se danas upecao bar 5 puta na naslov jebem im majku

Pa ima veze. Da vidim ko daje sebi za pravo da pljuje bilo šta.

hahhaha brate vic na 0:50 prebedan ahhaha