Prijava

ljudi koji pričaju glasno

ljudi koji pričaju uopšte...

Šta je sledeća tema, "Blago mi pište jajca za..."?

Уноси ми неспокој овај рат између Курвара и Нимформера јер морам да купујем оба листа да не помисле људи да неког фаворизујем.

Unose mi nespokoj vjestice i vile

Unose mi nespokoj kad dodju da mi lome kolena zbog duga

ulogovao sam se da unesem nespokoj

Unosi mi nespokoj Uranija Kozimidis Luburic

nespokojan sam kada prolazim pored stanice milicije a u dzepu imam drogu

Kae radi Javuskript, PHP i HTML kae za sebe programer, nemoj druye, nespokoja unositi.

Jako spokojna tema.

Unosi mi nespokoj kad vidim zabrađene u metrou. Izađem odmah vanka.

pa ok web programer, sta moze da kaze

pa ok web programer, sta moze da kaze

Pa da radi web i piše blog u starbaksu ali da nije programer nemoj mi unositi nespokoj brt xd

Android raspali mi je unosio najveći nespokoj dok nisam Lumiju dobio.

NIKAD WEB DIZAJNER NEĆE BITI PROGRAMER

web dizajn se odnosi na izgled sajta, a ko radi i kod on je valjda web developer ali bzv je nekom neupucenom da kazes da si developer kad postoji termin web programer..ustvari evo sad vidim da su web programer i web developer razlicite stvari, ne zna po cemu se razlikuju nisam citao.ali uglavnom postoji priznat termin web programer.i onaj ko radi u php,css,javascript itd sa pravom moze da se nazove web programerom.

labokv
web dizajn se odnosi na izgled sajta, a ko radi i kod on je valjda web developer ali bzv je nekom neupucenom da kazes da si developer kad postoji termin web programer..ustvari evo sad vidim da su web programer i web developer razlicite stvari, ne zna po cemu se razlikuju nisam citao.ali uglavnom postoji priznat termin web programer.i onaj ko radi u php,css,javascript itd sa pravom moze da se nazove web programerom.

tako je somi, objasni ovim maloumnicima

web dizajn se odnosi na izgled sajta, a ko radi i kod on je valjda web developer ali bzv je nekom neupucenom da kazes da si developer kad postoji termin web programer

pls stahp. Svaki put kada neko HTML nazove programskim jezikom, mali delfin zaplače.

Dete od pet godina može da nauči za tri nedelje da podigne sajt. Pošto su sajtovi najjednostavniji tipovi aplikacija. Programer mora mnogo više da zna od toga što ti nazivaš web programerom.