Prijava

vreme je da se veselin malo trgne i oprca nakamuru

Koliko smara ovo "pracenje" dok imaju po sat ipo na satu

Ja sto vise hejtujem Nakamuru on vise plodi, baksuz sam, nesto kao Radmilo za kladionicu, pokoj joj dusi.

што не волиш накамуру? он је арогантан једно 0,1 карлсена или 0,3 гирија.

A sta znam, ima mi neku iritantnu facu a i slusao sam par intervjua pa sam stekao utisak da je naduvenko. Inace moj ortak je sa njim igrao zajedno neki blitz na chess.com, poslao mu zahtev, ovaj sve uredno prihvatio, eto mozda sam pogresio, ako jesam spreman sam da povucem rec..

Inace najveci gotivci su mi Karuana i Kramnik, pa i Anand..

Ja za kramnika ovde navijam ostali su kerov kurac

па добро, то је сад утисак, можда је и твој бољи. оно што сам га слушао, коректно је разговарао.

E da, na sinqfield kupu il kako vec pre par meseci je na pola partije vec mogao da preda protiv Levoniana i nece covek, namerno smara, prikazuju Levoniana fazon pika zmijicu u lanu sa Rebicem gleda na sat, i na kraju kao predaje i posle ga pitaju sta misli o partiji kao imao sam sanse sta.

Kramin je gospodin, jedine dve mrlje su to sto je pobedio 2000-te Kasparova i ona afera sa Topalkom 2007 mislim

Topalkova cerka kida btw, ali od ovog naseg

како ти је тај ортак играо са накамуром? је л он прихвата да игра са боранијом или ти је ортак имао неки рејтинг 2500-2600?

Samo kucaj u guglu PETER SVIDLER lol

Ma nije oko 2000,2100 tako ko ti i Apofis nedje..

а како игра, на минут, два?

иначе, на чес.ком имам мало већи

Highest 2417 (Jul 20, 2016)

Da, pogotovo te turnire na 1min sto je meni van svake pameti, bobinira tu redovno

I topalov i adams su ortaci, šteta što im ide ovako loše

Sad sam video tek. Cekaj imas rejting 2417? Standard, blitz? Master class

Moramo odigrati ovih dana po neku partiju da mi das savete i ukazes na greske.

ајде сад једну партију, чекам нешто, после нећу моћи. блиц је, немам више толико, то је највећи рејтинг који сам имао на чес.цом.

Moze ali sam preko fona, mali ekran,linkuj nema veze ovo je poraz radi viseg cilja

Dajte pravila i neki turnir u šahu