Prijava

Stara letonska izreka "Ko oženi pevačicu saranjuje ga opština".

Naravoučenije: ne ženi se jednom.

Ja jesam.

Ženidba je tako 1993.
Pseto88

Bolje biti pijan nego star!
Naravoucenje:

Bolje biti Sasa nego Losic

Neko ko se zove Dejan ne može jebati, garantujem

Kako misliš ne može, kao ne radi kita ili kao nema šta ili ne kapiram te.

Pošto znam Dejana Stankovića taj pojeba.

ma ne bukvalno nego ovako, ime za ljude poput Dejana Cukica i Dekija Pantelica, ili Dejana Stankovica kralja sa hepija

A da ima to, takođe i nadimak Dejo, ti ljudi ne jebu. Ali brt nije sve u imenu ako si pametan i lep kao ja možeš i Danijel da se zoveš.

https://www.youtube.com/watch?v=uVByIjgotLM
ovo je frenki delevra on se zove Daniel
p.s. i ja se zovem dejan, sprdnja brt

jel voditelj blek hol? nzm zasto ali tripujem da jeste

haha Тхе Проф, dobra izreka.Secam se kad sam sedamdeset seste otisao sa devojkom na more u budvu, bilo je tamo dosta dobrih frajera, boljih od mene.primetio sam da je gledala u njih ali meni to nije smetalo.i onda jednog dana kad smo lezali na plazi ona mi kaze da ide da kupi sladoled.okrenuo sam se na stomak da bih moga da je pratim pogledom i video da ulazi u javni WC-muski i jedan lik ulazi odma za njom.ustanem i odem do wc i cujem dahtanje iz kabine.odem brzo kupim dva sladoleda jedan za nju i jedan za njega, izlaze oni iz wc-a a ja im dajem sladoled.bas su bili iznenadjeni, i kazem im evo malo da se osvezite.od tog dana shvatio sam da devojke varaju svoje momke

brate ti si u toj celoj priči ostao i bez sladoleda i bez devojke, tužno jako

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

ja sam to na svojoj kozi osetio..bilo je bas prijatno

ja kad ispricam slicnu pricu svi mi kazete da sam glup i da mi je taj lik u kabini jebao ribu, a kad isprica labokv onda ja hahhah koji car trol

pa i meni nekad kazu da sam glup, jednom su me toliko zezali da sam hteo da prekinem ugovor sa telekomom
a armina placam za pozitivne komentare
edit
Shomy23 jel to bilo meni namenjeno.pazi ovako, ako si debeo i ruzan, nece ni jedna da ti da sansu, samo ce prezrivo da te gleda.pa mozes ti da budes bolji covek i od dalaj lame.dobro mozda moze nesto da se napravi ako si lepo obucen i imas smekerski stav sta znam.