Prijava

Rasni bi prodavao STONE ISLAND bedzeve radikalima

Dušane, znam samo da će Gašić ponovo biti ministar, moguće ovoga što je Velja Ilić sad. Informacija nije 100% tačna, ali tako se šuška u premijerovom kabinetu. Antić neće biti ministar više. Zorana Mihajlović će dobiti il' ministarsko mesto il' će zameniti Maju Gojković. Vučić ima ozbiljnih problema da nađe pouzdane ministre u stranci, tako da će biti i nekih ministara tipa Lazar Krstić, ne znam kakva je ponuda na kladži za te ministre al' slobodno odigraj na nekog za koga prvi put čuješ.

Evo rasni sad sa govnima i radikalima preuzimaš većinu!

Rasni glasao sa duplih ne računa se.

Bate ova Vukajlija leglo udbaša

Za batu nema kvota al kapiram da bi dali maksimalnu sobzirom na ovaj cirkus današnji lol

a u kurac nemam vremena sad, sutra preuzimamo vodjstvo

KOME SMETAJU JAKI RADIKALI?

Dušane, jest' da je moja informacija za njega stara oko nedelju dana, al' ne verujem da će izvisiti, jer on donosi sam 10% glasova SNS pošto drži centralnu Srbiju. Ako ne dobije ministarsku fotelju, dobiće neku visoku funkciju da l' u poslaničkom klubu SNS-a il' u parlamentu. Inače ovo su sve procene ako se narod ne opameti pa ne smanji SNS na ispod 30%.

Који су овде наши? Да знам за кога да навијам.

SNP Naši, su valjda bili sa Radikalima i Obrazom, a sad ih radikali odjebali pa ne znam sa kim su sad.

Fendere glasaj za vuka
SVI
SVI
SVI
http://www.tvojstav.com/input/9B1H2yshzzDVNIYBPmoc
Jest da je u koaliciji sa čedom i čankom al jbg

Podržavam inicijativu
S V I
V
I

Sa Čedom je već bio. Inače pre par meseci sam slučajno naleteo na Vuka na nekakvom prijemu, lik je gotov, leš koji hoda. Šešelj sa svim tim bolestima je mladić za Vuka.

За кога да гласам Чуле, пожури реци ми

и напред Санда тебе волим јааа
и напред Санда ти си најбољааа

Isisale rospije sav život iz čoveka jbg

Crveni, još je rano da se opredeliš, pravo vreme da se opredeliš je 4 dana pre izbora.

SVI
SVI
SVI

И Тарми Рићми подржава Вука!
https://www.youtube.com/watch?v=sow9kRaDu7k

Bilo bi fora da vi stvarno glasate za Vuka, jer po njihovoj proceni ako bude izlaznost kao na prošlim izborima oni mogu da uzmu 2,3% tako da sa svima vama što se sprdate sa njim možda doguraju do 2,4%.