Prijava

Dankane nisi sam

ПРЕШЛИ СМО ЦЕНЗУС ПСЕТО! ДАЈ ШАМПАЊЕРУ ОНУ МАНГУЛИЈЕВУ

Jao jao vadi kible i lobe ja cu biti ministar finansija ili guverner a ti budi sta oces moja preporuka ti je sport tamo ima mozda i vise para nego u trezoru a i mozes spanovicku da nagnas

МОЖЕ БРТ ЈА САМ БАШ СПОРЦКИ ТИП! ВОДИМ НАС НА ЕУРО 2016!

Ma boli vas kurac. Ja ću da budem portir šta

za bolje i nisi xDDD

Boh ti si pljuvao seselja nema vlasti za tebe

VOJVODA88
Boh ti si pljuvao seselja nema vlasti za tebe+5555

Glasao sam za DS dok se nije raspao.
Sigurno nikada ne bih glasao za Radulovića, Dveri, LDP i tako neke koji ne prelaze cenzus. Romi prave manjinsku koaliciju sa Bunjevcima, Makedoncima, Hrvatima i Vlasima tu je ok dati glas ali svakako će biti u vlasti sa SNS.
Moram glasati jer ovo će biti vrhunska bleja od glasanja, pošto najbliži konzulat je u Emiratima imamo obezbeđen let za Dubaji, plaćen smeštaj i tri obroka i dva neradna dana. :D
P.s. Agi glasa Radulovića.

Deky aj se kladimo u 1000 dinara da Radulovic prelazi celzijusa?

Da bi prešo celzijus treba da se pojavljuješ malo na tv-u jbg
Mada sad nema gde da se pojaviš na tv-u jer opozicija bukvalno nema mesta nigde.Mada štos je što nema ni pozicija osim vučića pa pitanja postavljaju razne macure,karleuše namešteni telefonski gledaoci itd a vođa samouvereno odgovara lololo

I žena iz sigurne kuće koju je muž tukao po glavi.

poceli vucicevi sa standovima.ima 10ak dana kako vrbuju.

Rasni ti si politički genije!
Da nisi ovim LSV, LDP, SPO nadenuo koaliciono ime "govna" ne bi imali ni jedan glas, ovako su drugi po jačini.
Realno trebao bi da ih kontaktiraš i da se usereš od love kad uđu u skupštinu.
Nije trol.

dvoje glasalo za ds lele

Chule jel znaš izbor ministra sledeće vlade da se oparimo na kladionici!
EDIT skeč arline jbg lolo.Nisam našao klip kad ide od kuće do kuće sa one dve kineskinje realno scena je ista ko i ovi sns botovi što idu od vrata do vrata lolo

A po anketi bi i rasni prošo cenzus haha