Prijava

Jedna info
Glasovi iz Bgda i Republike Vojvodine nisu stigli već iz manjih mesta lakših za brojanje

Ma po meni nije poenta izbora bila da se smeni Vucic(realno nema ko,svi su bili vec na vlasti i govna su),vec da im se pokaze da ne mozes da jebes sirotinju i onda se okrenes i smejes im se u facu.To jest da sns osvoji ispod 40 posto ili ispod 35.

kidnapovali nekog lika iz dinara dnjepar durmitor stranke.hahahah

Novi rezultati na 17% obrađenih glasačkih listića.

Izvor iz izbornog štaba jedne velike parlamentarne stranke.

SNS 50,0

SPS-JS 10,2

SRS 7,7

DS 6,3

Dveri-DSS 5,5

Tadić-Čeda-Čanak 5,0

Saša Radulović 4,9

Radulović se probija, stiže Vučića do kraja, ZAPAMTITE OVAJ POST!

Jel neko stvarno mislio da će Sanda i onaj slepac preći cenzus? Ahahahaha

SNS 50,0

SPS-JS 10,2

SRS 7,7

DS 6,3

Dveri-DSS 5,5

Tadić-Čeda-Čanak 5,0

Saša Radulović 4,9

Ko uopste izdaje ova saopstenja sa prebrojanim glasovima?Sada je sa prebrojanih 17 posto glasova.

A jebem ti sunce, kakva kradja hahahaha. Hahahahahahaha pa stvarno.

Ukrali su barem 15% glasova.

Ne ali čekaj na koju foru je ištvan dobio 30+% hahahahahahahhaha

Jerkovka razotkriva izbornu krađu!

...Ona je navela da je konačno razotkriven sistem krađe poznat kao "bugarski voz" po kome glasač dobije popunjen listić ispred biračkog mesta, ubaci ga u kutiju, izađe s praznim listićem, čime dokazuje kako je glasao onima koji su mu dali novac.

Celt im probabli bio mašinovođa:)

Je l se to Canak bori za cenzus u Vojvodini? Ahaha a prico lik ne trebaju mi tu ceda i tadic, mogu bez njih bez problema da prepisam cenzus.

INAČE ARLINE POPUŠIO TVOJ SNS U VOIVODINI HAHAHAHAHAH

Prema prvim preliminarnim rezultatima pokrajinskih izbora, vodi SVM sa 31 odsto. Demokratska stranka osvojila je 15,4 odsto, a Srpska napredna stranka 15 odsto.

http://rs.n1info.com/a154732/Vesti/Rezultati-pokrajinskih-izbora.html

RADULE POHRLIO

Mađari ulaze u Sombor posle ponoći

Вучић је као Милошевић урачунао и милион гласова Албанаца са Космета и тако догурао до 56%.
Само није ми јасно на коју фору је Дачић испред Војводе, кад му је Кркобабић одвео пензионере код Вучића.

Ma sta rade ovi koji kurac sad kazu istvan 6 zarez nesto na 10% prebrojanih, svaka televizija svoje broji

Svi broje razlicite glasoce koju kurac treba sacekati djuture sv, ali jedno je sigurno, da je danas SRBIJA POBEDILA

VOIVODINA JEBE ARLINAAAA
VOJVOĐANI PRAVI SRBI TJ MAĐARI

Ja sam samo reko da se uzme ds-u jebe mi se, tibor-dobar je