Prijava

Bomb daj neke detalje

Suvise nepouzdano da bih iznosio.

Mada sad je natezanje ko i uvek
Vučič - Nemačka
Dačić - Amerika
Toma - Rusija
Treba to uklopiti. Mada Amerika roka jako jer je Dača u vladi i kad treba i kad ne treba

U principu mora da stavi u vladu neke ljude protiv kojih nazadni najvise pene godinama... to je neka prica.

ma eu sad mora preuzeti neke nadležnosti od vlade i to je to

pa pickaraju se oko sps-a 100% svi na celu sa ruzicem seru po naprednjacima, ovi popene i onda vucic kenja dacicu, dacic kaze nece vise obecavam i izvini se javno, a ovamo se kidaju zajedno i tako u krug i sad opet mora da ih stavi svuda hahah

Nisu oni samo u pitanju...

nije problem sps nego eu

Mene generalno zustro zaboli kurac za njih, ja samo cekam nekog grobara da uleti i uzme pola love koja ide Zvezdi u Partizan, a ostalo nek se jebu materi. Iskreno.

jebeni glodari samo bi da kradu zvezdine šolde

kako vas ne smori zvezda partizan van terena pa nemate 13god jbt

A to sto mu je ona kujurina Njulend ili kako se zove donela spisak naredbi, nek se jebe materi. Sam je sejao sam nek zanje. Sad nek pravi siptarima autoput do Tirane nasim parama, nek uvodi sankcije Rusiji i nek hapsi pola DB-a zbog Biticija.. Sto reko Vojvoda, on mislio malo da izdam pa posle necu. Nema prijatelju, ili si izdajnik ili letis ko krpa.

Brate sta ces kad smo naucili... dabogda imo pa nemo, znas ti kako je to. A imas medju grobarima dobrih ludacica, ne smes da ih nerviras ili bude bum.

jebeno kosovo više, jebemo se oko tog kosova više od 100 godina ko da je rur jebeni, a najgore je što ga ne možeš ni priznati pa da te ostave na miru

Ne smes koji ti je kurac... ajd uzmi ti anatemu na svoju decu.

ma ne to, jebeš anateme, nego što bi onda istog momenta potegli i sandžak i preševo i suboticu, kad god se neko preda onda ga gengbenguju svi susedi