Prijava

Ovo "0-30 KI 1" znači da prvi tim daje gol u prvih 30 minuta?

Konačni ishod 1 u prvih 30.minuta

Ne, nego da će voditi Francuska u trenutku kad istekne 30. minut.

Kolike su kvote na GG, najmanja je 2,20 hah

I logično je, s obzirom na dosadašnje igre, ali dve-tri valjda moraju doći.

Ne, nego da će voditi Francuska u trenutku kad istekne 30. minut.

Aha da da kapiram KI = Konačan ishod da da da stao mi mozak.

Kolike su kvote na GG, najmanja je 2,20 hah

Pa i ja sam gledao brt u grupnoj fazi su na GG kvote bile i na neke dosta ubjedljive favorite tipa 4.50 iz par navrata nijesam mogao da odolim ali baš se i nije isplatilo jer su baš bila česta poluvremena bez golova... viđećemo sad oće li se što promijeniti u nokaut fazi a ja kapiram da oće

Ti verovatno pričaš o igri da domaćin ili gost daje bar po gol u svakom poluvremenu? Jer mislim da nikad nisam video toliku kvotu na GG.

Igg je kvota oko 4.50 realna, tj. očekivana. Za drugo fazon 3.80 ili možda 4, ali mislim da Stec dobro misli šta Pazl misli.

мислим да стец ипак не мисли шта пазл мисли, јер ово што пазл каже је за гол-гол у првом полувремену, или на победника уз гол-гол, а стец мисли на игру д1+1+ или г1+1+.

углавном, пошто се ја ни мало не разумем у кладионицу, тражио сам помоћ од неког ко се још мање разуме и добио сам ово:

Велс 1
Хрватска 1 (без икакве дилеме, и уз помињање роналда манекена у више наврата с моје стране)
Француска - Ирска 2 (помислио сам да се ипак мало разумем у кладионицу па сам ово морао категорички да одбијем уз једно карање "како се само усуђујеш?!", дакле ипак без овога)
Белгија 2
Енглеска 1
Шпанија 2 (с тим да за шпанце верује да ће у продужетку да сломе италијане, ал' ет')

уф, ово с хрватима и португалом мора у сингл, и тачан резултат 3:1 за хрвате, кад је 'вака квота.

Ti verovatno pričaš o igri da domaćin ili gost daje bar po gol u svakom poluvremenu? Jer mislim da nikad nisam video toliku kvotu na GG.

Ne brate ja sam opet promašio šta mislim jer sam u zadnjih 48 sati spavao fazon 5 maksimalno.

Pobrka sam GG sa DP iz nekog razloga, mada jesu rasle kvote i na GG od drugog kola dosta.
Što se tiče kvota na DP, bile su previsoke ali na kraju se ispostavilo da su takve bile sasvim opravdano jer je svaka druga ekipa igrala više na remi nego na pobjedu.

Majne tiketn:

Šiptari:poljska x-1
Vels-irci 1-1
Hrvatska-portugal x-2

Nemož da omane.

Evo vam i sirotinjska somej23 i pspro verzija mada pro uplate treba ocekicati tek od 23min prve utakmice
http://i.imgur.com/mU2zfBw.jpg

ispraticu tilmo sa 1000 dinara

Singlirao Hrvate na 3:1, odigrao ono što sam sinoć ispisao, i reko' i ovo, deluje mi fino:

Poljska x-2
Vels 1-1
Hrvatska 1-1

belgija x2i2-3
poljska x2i0-3, dp2, x-2
vels 1&0-3, tr1:0
nemacka 1i3-
hrvati 1xigg, tr2:1
francuska 1i3-, x-1
engleska 1xi0-2
italija 1:1, ppx

kombinovacu nesto od ovoga, 3do4 tiketa po 200 dingera da se isprati i bar pokrije prethodnih 5 iz grupne faze