Prijava

gde zivis (bez ikakvih znakova interpunkcije na kraju recenice)

Usta me jebi ako 75 ljudi nije ozbiljno odg na to

ja sam tvoja deda mrazica

licno sam prisustvovao kada je covek na pitanje ''posto su stanovi u lazarevcu?'', odgovorio posto je kvadrat i posto izdaju u kiriju i reko da je zvao kuma na mob da proveri.

Hahaha svaki put je smešno

Nema na sokerovom sajtu nikakvih specijala za večeras, odem do mocartovog da vidim ima li kod njih - nema, al' su izbacili specijal za oskara, silna neka ponuda, da sam znao, uplatio bih avans u mocartu, ne u sokeru, da se sprdam sa singlovima.. I ovako ću, ima vremena do kraja februara. čD

1.10 na dikapria, beda. Al' je zato 5.80 kvota da ne uzima oskara, kako ću da pljusnem to i da mi ne bude žao :D

Максбет избацио за вечерас куцања, скилс и тројке. Кари тројке 1,85 Левин куцања 1,4. Не дају да се веже са било чим, може само у синглу да се игра.

Savet za vas koji hocete da picite sistem:
Ostavite se fudbala. Sto manje ga igrajte. Juce sam pao na junajted, pa ga vijao na lajvu pao, pa kasnije everton. Jedva sam se izvuko. Bukvalno bolje staviti 2 tenisa random neka nego ovo sranje. Pre neko vece na Rusiju u futsalu protiv nas, lik dobije crveni...
Pouka - izvucena je

@PuppetMaster
Hvala na savetu.

Jel može singl granica da se igra u mocartu?

Usralo ga prejako.
Doduše prepisao sam 1i2+, boli me stojko čD

A šta ako je dasa čekao pola miliona na nekom tiketu samo arsenal 0-1 gol, i branio tako... Haha, koja bi beda bila.

Što beda. 600 evra je jedan solidan Deky_aod klabing